Czy to wideo wypromuje Google Chrome?

Google robi co może, aby Chrome stał się dobrze rozpoznawalny, ale na rynku przeglądarek to szczególnie trudne. Pamiętacie z pewnością pierwszy spot reklamowy emitowany w telewizji. Sprawdź czego dotyczyć będzie kolejny.

Czy to wideo wypromuje Google Chrome?
Łukasz Jasiński

Google robi co może, aby Chrome stał się dobrze rozpoznawalny, ale na rynku przeglądarek to szczególnie trudne. Pamiętacie z pewnością pierwszy spot reklamowy emitowany w telewizji. Sprawdź czego dotyczyć będzie kolejny.

Na specjalnym kanale Chrome na Youtube dostępnych jest 11 krótkich filmów promujących przeglądarkę, ale bądźmy szczerzy niektóre z nich są beznadziejne.

Google jest zdania, że logo przeglądarki jest wciąż zbyt mało znane wśród internautów. Dlatego też chce ich zachęcić do przesyłania własnych filmów, na których pokazane zostanie jak powstaje logo Google Chrome. Klipy mają mieć długość od 15 do 60 sekund i należy je przesłać do 22. lipca.

Z najlepszych nadesłanych filmów powstanie ostateczny materiał promujący przeglądarkę. Poniżej moim zdaniem jeden z ciekawszych nadesłanych do tej pory filmów.

Google Chrominos - Google Chrome Icon Made From Dominos

Źródło: http://di.com.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.