Doppleglock, czyli jak zostać podwójnym gangsterem

Co może być lepszego i bardziej męskiego od wielkiej spluwy? Odpowiedź na załączonej ilustracji – dwie wielkie spluwy i luneta. Kiedy broń spoczywa w kaburze, wygląda jak jeden z gadżetów Blade’a - łowcy wampirów.

Doppleglock, czyli jak zostać podwójnym gangsterem
Marek Maruszczak

Co może być lepszego i bardziej męskiego od wielkiej spluwy? Odpowiedź na załączonej ilustracji – dwie wielkie spluwy i luneta. Kiedy broń spoczywa w kaburze, wygląda jak jeden z gadżetów Blade’a - łowcy wampirów.

Z bliżej nieznanych przyczyn stereotypowi czarni gangsterzy uwielbiają trzymać pistolety bokiem. Być może pociąga ich ryzyko związane z gwałtownym obniżeniem skuteczności broni. W każdym razie Doppleglock wygląda tak, jakby powstał specjalnie z myślą o nich.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/03/Doppelglock1.jpg)

Bezsensowne mocowanie, praktycznie uniemożliwiające jednoczesne oddawanie celnych strzałów z obu pistoletów, i lunetka, z której można skorzystać tylko do sprawdzenia, jak daleko sięga kolejka po zasiłek. Pomimo tych wad Doppleglock wygląda rewelacyjnie. Projektowi dodaje smaku fakt, że został stworzony przez kogoś, kto wygląda jak „owoc miłości Huntera Thompsona i Hitlera”.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/03/Doppelglock2.jpg)

Mężczyzna pozujący z bronią to Hans Peter Sigg - Austriak - który już wcześniej projektował podobne konstrukcje. Prototyp, który zamiast glocków łączył dwa pistolety CZ M52 (Tokarev), został niedawno sprzedany za 136 euro na tej aukcji.

Źródło: Geekologie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.