Easy Put: podłączanie do kontaktu wreszcie wygodne! Koniec z problemami z trafieniem!

Easy Put: podłączanie do kontaktu wreszcie wygodne! Koniec z problemami z trafieniem!

Zdjęcie dzieci pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie dzieci pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
03.02.2015 17:09, aktualizacja: 04.02.2015 09:49

Easy Put w prosty sposób rozwiązuje problem z celowaniem w kontakt.

Stwierdzenie “proste rozwiązania są najlepsze” jest tak banalne, że aż wstyd powtarzać. Tylko co zrobić, gdy jest to tak bardzo prawdziwe? Easy Put to potwierdza.

Obraz

Easy Put - wygodny kontakt

Zdarzyło wam się podłączyć coś do kontaktu w nocy? Albo nawet nie po ciemku - czasami w dzień trudno trafić, bo “dziurki” nie są w zasięgu wzroku albo nie wszystkie są tak samo ustawione. Zamiast podłączyć uderza się więc obok lub w podłączone kable czy ładowarki, próbując trafić na ślepo.

Obraz

Zgoda, nie jest to najważniejszy problem świata, ale taki drobiazg potrafi wkurzyć. Okazuje się, że jest proste rozwiązanie - Easy Put. Bardzo, bardzo proste. Tak proste, że aż dziwne, że nikt na to nie wpadł wcześniej.

Obraz

Easy Put kształtem przypomina lejek. Wciskając więc wtyczkę od razu kierowani jesteśmy do celu. Nie trzeba machać, nie trzeba celować, wystarczy pchać. Chwilka i podłączone. Genialne!

Niestety, Easy Put to na razie tylko pomysł. Trzymajmy kciuki, by taki kontakt trafił jednak do sprzedaży. Nawet niech będzie drogi, zaoszczędzimy na nerwach!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)