Easy Put: podłączanie do kontaktu wreszcie wygodne! Koniec z problemami z trafieniem!

Easy Put w prosty sposób rozwiązuje problem z celowaniem w kontakt.

Zdjęcie dzieci pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie dzieci pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek

03.02.2015 | aktual.: 04.02.2015 09:49

Stwierdzenie “proste rozwiązania są najlepsze” jest tak banalne, że aż wstyd powtarzać. Tylko co zrobić, gdy jest to tak bardzo prawdziwe? Easy Put to potwierdza.

Obraz

Easy Put - wygodny kontakt

Zdarzyło wam się podłączyć coś do kontaktu w nocy? Albo nawet nie po ciemku - czasami w dzień trudno trafić, bo “dziurki” nie są w zasięgu wzroku albo nie wszystkie są tak samo ustawione. Zamiast podłączyć uderza się więc obok lub w podłączone kable czy ładowarki, próbując trafić na ślepo.

Obraz

Zgoda, nie jest to najważniejszy problem świata, ale taki drobiazg potrafi wkurzyć. Okazuje się, że jest proste rozwiązanie - Easy Put. Bardzo, bardzo proste. Tak proste, że aż dziwne, że nikt na to nie wpadł wcześniej.

Obraz

Easy Put kształtem przypomina lejek. Wciskając więc wtyczkę od razu kierowani jesteśmy do celu. Nie trzeba machać, nie trzeba celować, wystarczy pchać. Chwilka i podłączone. Genialne!

Niestety, Easy Put to na razie tylko pomysł. Trzymajmy kciuki, by taki kontakt trafił jednak do sprzedaży. Nawet niech będzie drogi, zaoszczędzimy na nerwach!

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.