Gadu Gadu bez dodatkowych opłat.

Czy to nam się podoba, czy nie komunikator Gadu Gadu jest wciąż najbardziej popularną aplikacją do rozmów tekstowych w Polsce. Teraz stanie się ona jeszcze powszechniejsza za sprawą sieci Plus.

Gadu Gadu bez dodatkowych opłat.
Grzesiek Powalski

10.02.2009 08:00

Czy to nam się podoba, czy nie komunikator Gadu Gadu jest wciąż najbardziej popularną aplikacją do rozmów tekstowych w Polsce. Teraz stanie się ona jeszcze powszechniejsza za sprawą sieci Plus.

Dzięki Plus GG, bo tak nazywa się ta nowa funkcjonalność, po wniesieniu opłaty abonamentowej za korzystanie z komunikatora nie poniesie już kolejnego dodatkowego kosztu za połączenie z mobilnym Internetem. Wcześniej rozwiązanie to było stosowane przez innych operatorów, między innymi Erę.

Po opłaceniu abonamentu nie będziemy się także musieli martwić o ilość danych przesłanych przez nasz komunikator. Co ciekawe, ten mobilny odpowiednik cieszy się dość dużą popularnością, mimo tego że na rynku jest wiele darmowych rozwiązań. Inne, płatne zaś dają nam dostęp do dużo bardziej rozbudowanych pakietów. Lepiej więc korzystać z alternatywnych odpowiedników, gdyż często komunikatory zużywają bardzo małe ilości przesłanych danych, więc to co zostanie, można wykorzystać na inne usługi.

Źródło: My-mobile

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.