iiyama ProLite E2208HDS – druga odsłona Japończyka

ProLite E2208HDS – to pierwszy panoramiczny monitor z rozdzielczością Full HD 1920 x 1080, który teraz zyskał nowy wygląd!

prolite-e2208hds-2
prolite-e2208hds-2
Łukasz Rzedzicki

ProLite E2208HDS – to pierwszy panoramiczny monitor z rozdzielczością Full HD 1920 x 1080, który teraz zyskał nowy wygląd!

ProLite E2208HDS-2 jak twierdzi producent charakteryzuje się doskonałą reprodukcja kolorów oraz wysokim poziomem kontrastu 10 000:1 ACR. Dzięki zastosowaniu technologii Overdrive czas reakcji został wyśrubowany do poziomu 2 milisekund zapewniając stabilny obraz i 100-procentową eliminację efektu smużenia.

ProLite E2208HDS-2 podobnie, jak poprzednika cechuje format obrazu Full HD 16:9, co gwarantuje najwyższą jakość obrazu oraz komfort w czasie oglądania filmów, wydarzeń sportowych i grania.

Monitor wyposażono również w funkcję OptiColour, która zapewnia optymalne ustawienia jasności, kontrastu i kolorów w zależności od wyboru jednej z pięciu predefiniowanych opcji (min. Film i Gry). Monitor wyposażony jest w analogowe wejście D-Sub i cyfrowe DVI (zgodne ze standardem HDCP).

Monitor jest dostępny w czarnym, błyszczącym kolorze obudowy. Jego sugerowana cena detaliczna brutto to 939 PLN.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.