Kieszonkowa kamera 3D Sony już w Polsce

O Sony Bloggie 3D MHS-FS3 już wspominałem na HDTVmanii. Wracam do tematu, bo kamerkę można już kupić w Polsce. Niestety, tania nie jest.

Kieszonkowa kamera 3D Sony już w Polsce
Szymon Adamus

O Sony Bloggie 3D MHS-FS3 już wspominałem na HDTVmanii. Wracam do tematu, bo kamerkę można już kupić w Polsce. Niestety, tania nie jest.

Urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji jedną funkcją: ma dwa obiektywy pozwalające na nagrywanie obrazu w trójwymiarze. To nowość w sektorze kieszonkowych kamer. 3D będzie cieszyć tym bardziej, że producent dodał też 2,4-calowy ekranik LCD 3D nie wymagający używania okularów.

Niestety samo 3D nie wystarczy i śmiem przypuszczać, że jakość nagrań będzie równie słaba jak w większości innych urządzeń tego typu. A na drodze do dominacji rynku stoi cena. W USA Sony MHS-FS3 kosztuje 250 dolarów, czyli niecałe 700 złotych. Niestety w Polsce cena podskakuje do 1000 .

Sony 3D Bloggie MHS-FS3 Test

Kamerka ma co prawda 8 GB własnej pamięci, więc odpada konieczność kupna karty SD. Ale to i tak kwota, za którą można kupić zwykłą kamerę lub aparat z funkcją nagrywania w HD. Chociaż bez 3D. I to ostateczny argument przemawiający za tym Bloggie. Trójwymiar. Jeśli kogoś kręci filmowanie w 3D, to może skusi się na zakup.

Co o tym sądzicie? Czy to produkt wart 1000 zł?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.