Klocki LEGO w pełnowymiarowym świecie [wideo]

Jak wyglądałyby miasta, gdyby wypełniono je obiektami wykonanymi z klocków LEGO? Czy plastikowe zabawki tak bardzo różnią się od materiałów, z których zbudowano nasze otoczenie?

Klocki LEGO w pełnowymiarowym świecie [wideo]
Marek Maruszczak

Jak wyglądałyby miasta, gdyby wypełniono je obiektami wykonanymi z klocków LEGO? Czy plastikowe zabawki tak bardzo różnią się od materiałów, z których zbudowano nasze otoczenie?

Klocki LEGO są jedną z najwspanialszych zabawek na świecie właśnie dlatego, że można z nich zbudować prawie wszystko. Niestety to zdanie staje się coraz mniej aktualne, ale podczas tworzenia nagrania nie używano najnowszych zestawów, które często bardzo różnią się od swoich uniwersalnych przodków.

To, jak niektóre elementy wykonane z klocków LEGO pasowały do otoczenia, jest najlepszym dowodem potwierdzającym twórczy potencjał zabawki. Inne z kolei nie pasują zupełnie, ale nadal wyglądają ciekawie.

Przypuszczam, że to właśnie miał na myśli Temujin Doran, tworząc powyższą reklamówkę. Z klocków LEGO można zbudować wszystko, a nawet jeżeli czasem efekt nie do końca odpowiada zamierzeniom, to i tak będzie cieszył oko.

Źródło: LikeCool

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.