Makabryczna mysz komputerowa

Dosłownie makabryczna i dosłownie mysz. Przy budowie tego w pełni funkcjonalnego elektronicznego gryzonia został użyty szkielet prawdziwej myszy.

Makabryczna mysz komputerowa
Makabryczna mysz komputerowa
Marek Maruszczak

Dosłownie makabryczna i dosłownie mysz. Przy budowie tego w pełni funkcjonalnego elektronicznego gryzonia został użyty szkielet prawdziwej myszy.

Daniel Pon (autor projektu) początkowo jako przycisków chciał użyć dwóch części żuchwy jakiegoś zwierzaka. Skąd miał ją wziąć? Twierdzi, że leżała akurat pod ręką. Podobnie jak pozostałe części użyte przy budowie myszy poza brązem. Daniel musi prowadzić bardzo ciekawy dom.

Okazało się jednak, że szczeka jest za mała i krucha, przyciski zostały, więc wykonane z drewna i ozdobione alchemicznymi symbolami. Korpus jest zrobiony z brązu. Całość została „ozdobiona” fragmentami szkieletu prawdziwej myszy. Czaszka jest podświetlana diodą LED. Za dekorację posłużyły także dwie łuski po nabojach 9mm.

Całość pochłonęła 22 godziny pracy i około 40-50 USD.

Jak wam się podoba pomysł zbudowania myszy z myszy? Gadżet zdecydowanie nie jest dla wszystkich, ale nie da się mu odmówić przyciągania uwagi.[block position="inside"]4030[/block]

Źródło: GizmodoMake

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.