Pierwsza lampka lava zasilana... ciepłem świec

Wszyscy pamiętamy boom na lampki woskowe, który kilka lat temu opanował bezgustnych mieszkańców naszego kraju. Funkcjonalność tego typu lampek jest dość dyskusyjna, jednak nawet takie szkaradztwo może powrócić w dość ciekawej formie. Jakiej?

Pierwsza lampka lava zasilana... ciepłem świec
Paweł Żmuda

26.07.2010 17:00

Wszyscy pamiętamy boom na lampki woskowe, który kilka lat temu opanował bezgustnych mieszkańców naszego kraju. Funkcjonalność tego typu lampek jest dość dyskusyjna, jednak nawet takie szkaradztwo może powrócić w dość ciekawej formie. Jakiej?

[url=http://gadzetomania.pl/24118,magiczna-maseczka-kosmetyczno-lecznicza-z-ledami]

Magiczna maseczka kosmetyczno-lecznicza z LEDami[/url]

Powszechnie wiadomo, że cywilizacja białego człowieka XXI działa dzięki energii elektrycznej. Tu pojawia się pomysł projektantów, którzy zainteresowali się odesłaną do lamusa lampkę lava. Jak sprawić, żeby ludzie ponownie zaczęli kupować coś, co kiedyś już im się znudziło? Wprowadzić niecodzienną innowację. W ten sposób powstała pierwsza lampka woskowa, zasilana... podgrzewaczem.

Niepozorną świeczkę wystarczy umieścić na specjalnej podstawce, by ciepła, mleczna poświata oblała całe otoczenie. Gama kolorów jest dość standardowa - możemy nabyć lampkę fioletową, błękitną, różową lub zieloną. Światło jest jednak wystarczająco jasne, by umilić wieczór na tarasie, lub grilla.

Podobny patent ma szanse na sukces. Szczególnie, odkąd świat opanował szał retro, a minione trendy przeżywają prawdziwy renesans. Ponoć porozstawiane wszędzie podgrzewacze w fikuśnych klosikach też się już przejadły. Może więc sprytne połączenie obu gadżetów jest tym, co nada rys najnowszym projektom niedrogich wnętrz?

Źródło: coolest-gadgets

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.