Prawdziwy PipBoy 3000 rodem z Pustkowi [wideo]

PipBoy to chyba najbardziej rozpoznawalny gadżet z serii gier Fallout. Nic dziwnego, że wielu fanów chciałoby mieć takie postapokaliptyczne cacko na własność. Zobaczcie, jak skończyła się próba wiernego odtworzenia tego znanego urządzenia.

Prawdziwy PipBoy 3000 rodem z Pustkowi [wideo]
Grzegorz Nowak

06.09.2011 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

PipBoy to chyba najbardziej rozpoznawalny gadżet z serii gier Fallout. Nic dziwnego, że wielu fanów chciałoby mieć takie postapokaliptyczne cacko na własność. Zobaczcie, jak skończyła się próba wiernego odtworzenia tego znanego urządzenia.

Na Gadżetomanii pokazywaliśmy już próby odtworzenia PipBoya, ale wypadły raczej przeciętnie. W międzyczasie pojawiła się nowa gra z serii Fallout, fanów wciąż przybywa i dzięki temu możemy oglądać nowe konstrukcje, które naprawdę zadziwiają.

Użytkownik serwisu YouTube o nicku MyMagicPudding zaprezentował niedawno krótkie nagranie tego jak działa jego prototyp PipBoya 3000. Do jego stworzenia wykorzystał smartfona oraz trochę przygotowanej przez siebie elektroniki. Choć urządzenie jest jeszcze dalekie od finalnej wersji, to już teraz prezentuje się rewelacyjnie. Większość przycisków i pokręteł działa w ten sam sposób, co oryginał z gry (z wyjątkiem lampek na dole, które powinny działać jak przyciski).

Niestety jak na razie nie można go założyć na rękę. Dlaczego? Zobaczcie sami na poniższym filmiku.

Working pipboy 3000

Źródło: geekologie.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.