Przełomowe święta. “Android kontra iOS” to najpopularniejszy spór przy rodzinnym stole [iGag]

Przełomowe święta. “Android kontra iOS” to najpopularniejszy spór przy rodzinnym stole [iGag]

Zdjęcie pary pochodzi z serwisu shutterstock.com
Zdjęcie pary pochodzi z serwisu shutterstock.com
Adam Bednarek
07.04.2015 07:56

Po raz pierwszy technologia wygrała z polityką.

Android kontra iOS

Sensacyjne wyniki najnowszego sondażu. Z badań wynika, że aż 51% Polaków kłóciło się o to, czy iOS jest lepszy od Androida. To najpopularniejszy temat świątecznych kłótni.

Drugie miejsce zajęła polityka, jednak strata do lidera była zaskakująco wysoka. Zaledwie 36% Polaków debatowało nad tym, kto powinien być prezydentem Polski i dlaczego nie kandydat szwagra. Trzecie miejsce (7%) przypadło religii.

Na podium nie załapał się temat “pecety kontra konsole”, ale eksperci przewidują, że w najbliższych latach ten spór powinien odgrywać istotną rolę podczas świąt. “Pecetowcy to silna grupa, zmobilizowana i zaprawiona w bojach. Z kolei konsolowców w Polsce przybywa, więc jest się z kim kłócić” - twierdzi jeden z socjologów.

Dodaje również, że dyskusja “Apple kontra reszta świata” może w najbliższym czasie doprowadzić do wielu poważnych konfliktów w rodzinie. Eksperci przed kolejnymi świętami będą przestrzegać, by siadając przy rodzinnym stole nie poruszać tego tematu i jak najrzadziej sięgać po telefon, nie prowokując w ten sposób oponentów.

Z badań wynika, że zdaniem, które najczęściej prowadzi do gorących dyskusji, jest:

Nic dziwnego, że się zacina. To Android.

Oraz:

Ty też lubisz przepłacać, płacąc wyłącznie za logo?

iGag to nasz cykl, w którym wyśmiewamy się z panujących trendów, nowych zapowiedzi czy absurdalnych newsów. Zmyślamy wydarzenia i wypowiedzi, a nawet urządzenia!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)