Robot? Nie: to futurystyczny fotel dla gracza

Robot? Nie: to futurystyczny fotel dla gracza

Robot? Nie: to futurystyczny fotel dla gracza
Adam Bednarek
29.11.2020 19:44

Wygląda jak sterowany przez człowieka-pilota mech, ale to zaawansowane stanowisko służące do grania. Polska jest jednym z europejskich państw, w których sprzęt będzie można kupić.

Predator Thronos Air ma modułową konstrukcję i wykonany został z wysokiej jakości stali. Stanowisko obejmuje fotel, pulpit oraz ramię, na którym umieścić można jeden lub kilka monitorów.

Fotel może być regulowany pod wieloma kątami. Wewnątrz kokpitu pozycję siedziska zmienić można o 130 stopni, a na zewnątrz o 180 stopni.

Fotel wyposażony został dodatkowo w funkcję... masażu.

Za fotelem znajduje się miejsce przeznaczone na komputer stacjonarny. Acer zadbał również o to, aby w korzystaniu z fotela nie przeszkadzała plątanina kabli. Wszystkie przewody mogą być prowadzone w dyskretny i bezpieczny sposób.

Gracze zainteresowani zakupem fotela Thronos Air mogą także skorzystać z bogatego pakietu opcji dodatkowych. Są wśród nich m.in. stabilizacja siedziska, która zapobiega poruszaniu się fotela podczas gwałtownych ruchów, uchwyty na kubek i słuchawki, kamera czy koncentrator USB.

Cena fotela zaczyna się od… 35 tys. zł.

Pierwsze sześć egzemplarzy gamingowego fotela Predator Thronos Air trafi niebawem do Europy. Na liście krajów, w których zamówiono futurystyczny fotel znajduje się Polska.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)