Robot? Nie: to futurystyczny fotel dla gracza

Wygląda jak sterowany przez człowieka-pilota mech, ale to zaawansowane stanowisko służące do grania. Polska jest jednym z europejskich państw, w których sprzęt będzie można kupić.

Robot? Nie: to futurystyczny fotel dla gracza
Adam Bednarek

Predator Thronos Air ma modułową konstrukcję i wykonany został z wysokiej jakości stali. Stanowisko obejmuje fotel, pulpit oraz ramię, na którym umieścić można jeden lub kilka monitorów.

Fotel może być regulowany pod wieloma kątami. Wewnątrz kokpitu pozycję siedziska zmienić można o 130 stopni, a na zewnątrz o 180 stopni.

Fotel wyposażony został dodatkowo w funkcję... masażu.

Za fotelem znajduje się miejsce przeznaczone na komputer stacjonarny. Acer zadbał również o to, aby w korzystaniu z fotela nie przeszkadzała plątanina kabli. Wszystkie przewody mogą być prowadzone w dyskretny i bezpieczny sposób.

Gracze zainteresowani zakupem fotela Thronos Air mogą także skorzystać z bogatego pakietu opcji dodatkowych. Są wśród nich m.in. stabilizacja siedziska, która zapobiega poruszaniu się fotela podczas gwałtownych ruchów, uchwyty na kubek i słuchawki, kamera czy koncentrator USB.

Cena fotela zaczyna się od… 35 tys. zł.

Pierwsze sześć egzemplarzy gamingowego fotela Predator Thronos Air trafi niebawem do Europy. Na liście krajów, w których zamówiono futurystyczny fotel znajduje się Polska.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (1)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.