RoyalTek RPJ‑2000 - kolejny projektor kieszonkowy

Kieszonkowy projektor RoyalTek RPJ-2000 ma pojawić się w sklepach w przyszłym roku. Ma to być jedno z wielu urządzeń tego typu jakie zaoferuje producent RoyalTek. Oby tylko w parze z ilością szła jakość.

RoyalTek RPJ-2000
RoyalTek RPJ-2000
Szymon Adamus

Kieszonkowy projektor RoyalTek RPJ-2000 ma pojawić się w sklepach w przyszłym roku. Ma to być jedno z wielu urządzeń tego typu jakie zaoferuje producent RoyalTek. Oby tylko w parze z ilością szła jakość.

Model RPJ-2000 będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli) o przekątnej maksymalnie 65 cali. Jasność w tak małym urządzeniu nie może być niestety zbyt wysoka (do podświetlania używa się diod LED). W tym przypadku to zaledwie 14 lumenów. Mało.

Nie skazujmy jednak urządzenia przed jego premierą. Jako dodatek do innych gadżetów kieszonkowych może on być ciekawy. Będzie posiadał złącza VGA i głośniki stereo 0,5 W. Niestety przewidywane ceny zrywają czapki z głów. Projektor ma kosztować 219 euro (około 900 złotych). Za dodatkowe 30 euro (około 130 złotych) będzie można kupić przystawkę pozwalającą na obsługę odtwarzaczy i telefonu firmy Apple.

Przenośne projektory działają na moją wyobraźnię, ale przy takich cenach nie wróżę temu modelowi świetlanej przyszłości.

Źródło: computexslashgear

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.