Tańsze okulary 3D Samsunga

Wpis gościnny z Multi-blog.pl. Aktywne okulary 3D potrafią być tak drogie, że można dostać zawrotów głowy. Na szczęście jeden producent ma w niej trochę oleju i obniża ceny. To Samsung.

Tańsze okulary 3D Samsunga
Blomedia poleca

09.04.2011 08:49

Wpis gościnny z Multi-blog.pl. Aktywne okulary 3D potrafią być tak drogie, że można dostać zawrotów głowy. Na szczęście jeden producent ma w niej trochę oleju i obniża ceny. To Samsung.

Od pierwszego maja okulary migawkowe SSG-3100GB będą kosztowały nie 130, ale 50 dolarów. A to nie koniec ofert promocyjnych. Dodatkowo wszystkie telewizory 3D Samsunga z roku 2011 będą miały w zestawie dwie pary okularów 3D.

Mariusz Koryszewski z IDG sugeruje, że obniżki cen mogą się wiązać z małą popularnością technologii 3D. Moim zdaniem głównym czynnikiem napędzającym takie akcje jest konkurencja. Każdy znaczący producent na rynku ma teraz po minimum kilka modeli 3D, a niektórzy oferują też panele z tanimi okularami pasywnymi (np. LG i Toshiba). 3D jest już tak mocno wypromowane, że teraz nie wystarczy mieć panel trójwymiarowy w ofercie. Musi on być też dobry, tani i bardziej atrakcyjny niż u konkurencji.

I oby tak dalej. Jeśli najwięksi gracze poczują na karku oddech konkurencji, to klienci końcowi tylko na tym skorzystają.

Źródło: Multi-blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.