Toshiba stawia na 4G

Już niebawem w ofercie japońskiego producenta pojawi się szereg nowych modeli komputerów przenośnych, które będą wyposażone w nowoczesne moduły komunikacji radiowej. Przyjrzyjmy się bliżej nadchodzącym laptopom Toshiby.

Toshiba Satellite A665
Toshiba Satellite A665
Jacek Klimkowicz

Już niebawem w ofercie japońskiego producenta pojawi się szereg nowych modeli komputerów przenośnych, które będą wyposażone w nowoczesne moduły komunikacji radiowej. Przyjrzyjmy się bliżej nadchodzącym laptopom Toshiby.

Najwięcej, bo aż 5 nowych modeli wyposażonych w moduły WiMax, przybędzie serii Satellite A665. Będą to laptopy oznaczone symbolami A665-S6086, A665-S6094, A665-S6097, A665-S6098 i A665-3DV6. Producent wyposaży je w 16-calowe matryce, jeden z procesorów Intel Core i3, i5 lub i7, zintegrowane bądź dedykowane układy graficzne firmy nVidia. Ceny mają zaczynać się od 805 dolarów.

Obraz

Wyposażone w 14-calowe matryce modele z serii Satellite M645 (M645-S4063 i M645-S4070) będą kosztować nie mniej niż 750 dolarów. Za tę sumę otrzymamy procesor Intel Core i3 lub i5, 4 GB pamięci RAM, 500 GB dysk twardy, głośniki harman/kardon oraz kartę graficzną sygnowaną logo nVidia lub zintegrowaną.

Obraz

Trzynastocalowa Toshiba Portégé R705-P35 będzie wyekwipowana m.in. 32 nm procesor Intel, klawiaturę typu chiclet i technologię WiDi. Jej cena ma wynosić 899 dolarów.

Obraz

Najdroższa wśród prezentowanych modeli, bo kosztująca aż 1079 dolarów Toshiba Satellite E205-S1980, będzie zaopatrzona w procesor Intel Core i5, podświetlaną klawiaturę, kartę GeForce G310M z nVidia Optimus oraz 14-calową matrycę.

Na razie nie wiadomo, kiedy nowe modele trafią do sprzedaży. Zapewne japoński producent nie będzie zwlekał i nastąpi to już niebawem. Czy laptopy odniosą sukces? To się okaże. Technologia WiMax wydaje się przyszłościowym rozwiązaniem dzięki swojej bezawaryjności i dużemu zasięgowi, a to może przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.