Ukryta gra w filmach z YouTube

Pamiętacie grywalne logo Google umieszczone na stronie z okazji rocznicy powstania gry Pac-Man? Tym razem podczas oglądania klipów na YouTubie możemy pograć w klasycznego Węża.

Ukryta gra w filmach z YouTube
Marek Maruszczak

26.07.2010 | aktual.: 11.03.2022 13:52

Pamiętacie grywalne logo Google umieszczone na stronie z okazji rocznicy powstania gry Pac-Man? Tym razem podczas oglądania klipów na YouTubie możemy pograć w klasycznego Węża.

Grę Snake znają chyba wszyscy. Jeżeli nie z komputerów stacjonarnych lub wczesnych konsol, to na pewno z komórek na których niemal od samego początku można było zagrać w jedną z wielu hybryd Węża.

Aby zagrać należy wejść na stronę YouTube oraz otworzyć dowolne nagranie korzystające z nowego odtwarzacza i pozbawione adnotacji uploudera. Następnie kliknąć lewym przyciskiem myszy w ekran odtwarzania i przytrzymać na klawiaturze lewą strzałkę. Po chwili na ekranie powinien pojawić się wąż złożony z małych świecących punkcików. Niestety trik nie działa w przypadku nagrań umieszczonych na innych stronach.

Tak wygląda gra w akcji:

Ciekawe czy YouTubowy easteregg pobije Pac-Mana? Jeżeli wierzyć w zapewnienia Google, nad ich logiem gracze spędzili łącznie ponad 4,8 miliona godzin.

Jesteś użytkownikiem Google Chrome? Rzuć okiem na nasze zestawienie najlepszych gier przeglądarkowych dla tego programu.

Źródło: Dvice

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.