WTF dnia: czy da się zrobić popowy hit w jeden dzień? No pewnie! [wideo]

Dwójka artystów amatorów w kilka godzin nagrała utwór muzyczny, który brzmi bardzo podobnie do większości piosenek prezentowanych w stacjach radiowych. Nakręcenie teledysku też dużo czasu nie zajęło. Zobaczcie efekt.

Veela
Veela
Marta Wawrzyn

Dwójka artystów amatorów w kilka godzin nagrała utwór muzyczny, który brzmi bardzo podobnie do większości piosenek prezentowanych w stacjach radiowych. Nakręcenie teledysku też dużo czasu nie zajęło. Zobaczcie efekt.

To wideo pojawiło się na Wykopie jako "prawda o współczesnej muzyce". Coś w tym stwierdzeniu niewątpliwie jest - dwoje amatorskich artystów, Boyinaband i Veela (która na co dzień robi całkiem przyjemną muzykę), w 7 godzin i 17 minut napisało oraz nagrało prosty utwór popowy, który nie różni się znacząco od wielu współczesnych przebojów. Tego samego dnia udało się jeszcze nakręcić teledysk. Trudno to nazwać dobrą muzyką, ale całość moim zdaniem prezentuje się profesjonalnie. Podejrzewam, że gdybym usłyszała ten kawałek w radiu, pomyślałabym, że to jakiś najnowszy hit.

A Wy co sądzicie o tym projekcie? Czy udało się tej dwójce cokolwiek udowodnić?

POP SONG MADE IN A DAY | Boyinaband + Veela

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.