Znamy datę debiutu PSP2!

Wreszcie wiadomo, kiedy nowa wersja przenośnej konsoli Sony ujrzy światło dzienne. Miejmy nadzieję, że informacje o niezwykle imponujących parametrach PSP2 okażą się prawdziwe.

Znamy datę debiutu PSP2!
Marek Maruszczak

Wreszcie wiadomo, kiedy nowa wersja przenośnej konsoli Sony ujrzy światło dzienne. Miejmy nadzieję, że informacje o niezwykle imponujących parametrach PSP2 okażą się prawdziwe.

Firma Sony ogłosiła, że nowa konsola zostanie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku podczas ekskluzywnego pokazu w Tokio. Wtedy dowiemy się, jak naprawdę będzie wyglądało PSP2.

Tytułowa grafika bazuje na zdjęciach, które wyciekły do Sieci, jednak konsola, która trafi do sprzedaży, ma mieć podobno formę pojedynczego bloku, tak jak było w przypadku modeli poprzedzających premierę PSP Go.

Dowiemy się również, czy sprawdzą się wszystkie przewidywania dotyczące specyfikacji przenośnej konsolki. PSP2 ma być wyposażona w dwie kamery, wyświetlacz HD oraz, co jest chyba najbardziej imponujące, dwukrotnie więcej pamięci RAM niż Xbox 360. Możliwe również, że z tyłu konsoli znajdzie się duży panel dotykowy.

Czekają nas więc dwa tygodnie niecierpliwego oczekiwania na pełną specyfikację oraz kilka miesięcy na rynkową premierę urządzenia (PSP2 ma podobno trafić na sklepowe półki jesienią 2011 roku).

Źródło: SlashGear

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.