Webshake.tv: Gadżety wszech czasów i test HTC Smart

W najnowszym odcinku Webshake.tv obok najważniejszych informacji minionego tygodnia poznacie wyszukiwarkę gadżetów Measy.com i zobaczycie test telefonu HTC Smart.

Webshake.tv
Webshake.tv
Wojtek Wowra

W najnowszym odcinku Webshake.tv obok najważniejszych informacji minionego tygodnia poznacie wyszukiwarkę gadżetów Measy.com i zobaczycie test telefonu HTC Smart.

W programie zobaczycie projekt laptopa o nazwie Bloom autorstwa studentów ze Stanford, w którym większość podzespołów została wykonana z surowców wtórnych.

W efekcie urządzenie nadaje się do ponownego przetworzenia bez użycia dodatkowych narzędzi. Dowiecie się też, jakie gadżety znajdują się na liście stu gadżetów wszech czasów stworzonej przez Time.

Ponadto zobaczycie tablet Toshiba Folio 100 oraz telefony Sharp z wyświetlaczami 3D niewymagającymi użycia specjalnych okularów.

Twórcy programu zdradzają również, w jaki sposób Google chce ograniczyć działania Facebooka oraz ile kosztuje zapowiadany przez Empik czytnik OYO, który jest już dostępny w przedsprzedaży.

Przekonacie się także, czy warto skusić się na zakup telefonu HTC Smart - pierwszego z rodziny telefonów HTC wykorzystującego platformę Brew Mobile.

Gadżety wszech czasów, Measy.com i HTC Smart - Webshake TV 42

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.