Masakra! Polacy wskazują państwa na mapie Europy

Niedawno śmialiśmy się z Amerykanów, którzy mieli problemy z podpisaniem państw na mapie Europy. Okazuje się, że Polacy wcale nie są lepsi.

Czy Polacy znają geografię Europy?

Czy Polacy znają geografię Europy?

Gdy pod artykułem „Gdzie leży Polska? Amerykanie wskazują kraje w Europie” umieściłem mapę Stanów Zjednoczonych z konturami poszczególnych stanów, wielu z Was oburzało się, że Polacy nie mają obowiązku znać podziału administracyjnego innego kraju.

W porządku. Ale może przynajmniej wykażą się znajomością własnego? Geograficzną wiedzę Polaków tym razem postanowił sprawdzić Filip Chajzer.

Zobacz również: Gdzie się podziały prawdziwe RPG-i

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Ponad 100 trailerów filmowych z 2013 roku w jednym wideo 25 najokropniejszych zdjęć z rosyjskich serwisów społecznościowych Czarna lista Marvela Witajcie w naszej bajce. Akademia Pana Kleksa ma 30 lat! Dziecko w sieci Edukacja online Gry komputerowe dla dzieci Wapniaki z prądem, czyli o pożytkach z grania z dzieckiem Nie taki komputer straszny Dziecko w sieciach społecznościowych Bezpieczeństwo dziecka w sieci Cyfrowe smoczki, czyli subiektywny przegląd gadżetów dla najmłodszych i nieco starszych Wonderbook: Księga Czarów Książka, wersja 3.0 Internet, morze chamstwa Minecraft - krótki podręcznik rodzica Dlaczego Internet jest internetowy? Taniec z konsolą W co grać z dzieckiem na Xboksie 360? Symulowanie życia 5 błędów rodziców Odrobina ruchu Rozrywka dla całej rodziny Chwila oddechu dla mamy