GekkoPod: najzabawniejszy statyw dla telefonów. Kijek do selfie to przy nim sztywniak!

Gadżety muszą być przydatne, ale od czasu do czasu nie zaszkodzi, gdy będą też szalone. GekkoPad ten warunek spełnia.

Statywy i kijki do selfie może i swoje zadania wykonują wzorowo, ale nie zmienia to faktu, że są przeraźliwie nudne. Ot, kolejne “profesjonalne” urządzenia, które wyglądają jak wszystko.

Uważacie, że to nic złego, bo takie sprzęty nie muszą być szalone?

GekkoPod: zwariowany statyw

To spójrzcie na GekkoPod. W przerwach od trzymania telefonu mógłby być bohaterem w jakiejś szalonej, czeskiej kreskówce:

Mając GekkoPod robiłbym zdjęcia tylko po to, żeby przekonać się, czy gadżet faktycznie da się przyczepić w różne miejsca. A potem oglądałbym, jak to fajnie wygląda.

Zobaczcie sami:

Zobacz również: Niesamowity telewizor Samsunga: 110 cali, UHD

GekkoPod może też być najfajniejszym kijkiem do selfie:

Elastyczność GekkoPod to największa zaleta. Gadżet może zastąpić kijek do selfie, może funkcjonować jako statyw, świetnie sprawdzi się jako uchwyt na kierwonicę czy po prostu podstawka na telefon.

Całkiem sporo możliwości jak na tak niepozornie (i nie poważnie!) wyglądający gadżet, prawda?

Zabawnie i tanio

Tym bardziej że GekkoPod nie kosztuje majątku. Wystarczy 16 dolarów, żeby dostać “sprzęt”, który będzie współpracował ze smartfonami i aparatami.

A poza tym GekkoPod naprawdę ładnie wygląda. To sympatyczna odmiana — miło czasami popatrzeć na gadżety, które są kolorowe, pomysłowe i radosne. Aż chce się iść na spacer i cykać zdjęcia.

Zobacz więcej artykułów z serii: Gadżet dnia

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi LG Music Flow: niedrogi, bezprzewodowy system audio. Daję mu szansę Co zostało po internetowych kafejkach? Zniszczone szyldy i pustostany Budyń kontra bigos: Internet obnaża absurdy ciszy wyborczej. To szkodliwa fikcja! Google chce stworzyć zabawki, które będą rozmawiały z dziećmi. Boicie się permanentnej inwigilacji? Za późno Hej, ludzie! Pies pokaże wam na czym polega prawdziwa fotografia!

Popularne w tym tygodniu:

Odkurzacze przyszłości. Zachwycający sprzęt rodem z Jetsonów i morskich wojen