Rekordowa liczba czytelników i fanów Gadżetomanii. Dziękujemy!

Społeczność Gadżetomaniaków ma dobrą okazję do świętowania. Statystyki nie kłamią: jest nas coraz więcej!

Jak zapewne zauważyliście, Gadżetomania przechodzi znaczące zmiany. Niedawno, wraz z kilkoma innymi serwisami zostaliśmy przejęci przez Wirtualną Polskę. Dlatego WP Gadżetomania, WP Komórkomania i WP Fotoblogia to obecnie część większej redakcji WP Technologie. Razem mamy ambicję tworzyć najlepszy serwis technologiczny w Polsce.

Zmiana ta zaowocowała pojawieniem się górnego menu, z którego w łatwy sposób możecie trafić do serwisu, specjalizującego się w określonej tematyce. W praktyce oznacza to jeszcze łatwiejszy dostęp do treści, tworzonych przez świetnych autorów, których – w co gorąco wierzymy – będziecie mieli okazję poznać i polubić.

Gadżetomania jest teraz jeszcze bliżej polskich użytkowników i polskiego rynku. Śledzimy premiery, sprawdzamy ofertę w sklepach, polecamy najciekawsze produkty. Doradzamy i wskazujemy sprzęt, na który warto zwrócić uwagę. Który laptop będzie najlepszy? Jaki telewizor wybrać? Chcemy wam pomagać w wyborach zakupowych i wskazywać, które sprzęty was usatysfakcjonują.

Zachodzące zmiany to zarazem doskonała okazja, aby się pochwalić, w końcu fałszywa skromność nie jest cnotą. Cieszymy się, że doceniacie naszą pracę – nasz fanpage na Facebooku polubiło już ponad 50 tys. fanów. Niedawno świętowaliśmy przekroczenie innej symbolicznej granicy – 2 mln użytkowników miesięcznie. W ciągu ostatniego roku urośliśmy niemal trzykrotnie. Te liczby budzą w nas dumę, ale nie zapominamy, że najważniejsze są nie statystyki, ale nasi Czytelnicy.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Opinie:

Kablu, wróć! Czy wszystko musi być bezprzewodowe? Allegro jak chciwy kardiochirurg: chwyta za serce by wycisnąć portfel Pole walki: cyberprzestrzeń. Kiedy haker staje się żołnierzem? Cyberpunk: rządy korporacji i uzależnienie od technologii. Czy to nasz świat? Nauka kontra religia: nieśmiertelna dusza zamieszka w komputerze Pokolenie bez własności. Chciwe korporacje zabrały nam wszystko, a my się z tego cieszymy Trójkąt Bermudzki. Wielka tajemnica czy wielka bzdura? Życie na pokaz. W sieci udajemy zdrowych i szczęśliwych, bo zmuszają nas różne aplikacje Unikalne hasła: zakała współczesnego internetu. Jak pozbyć się tego problemu? Kogo zabije autonomiczny samochód: właściciela czy matkę z dzieckiem?