13 kolejnych Polaków, których warto śledzić na Instagramie (według Czytelników Gadżetomanii)

Fot. Instagram/maciekpp
Fot. Instagram/maciekpp
Marta Wawrzyn

13.08.2013 09:00, aktual.: 10.03.2022 11:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nasz tekst o polskich profilach, które warto obserwować na Instagramie, wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród Czytelników. Poleciliście mnóstwo świetnych fotografów, którym przyjrzeliśmy się dokładniej. I tak oto powstał kolejny ranking...

Nasz tekst o polskich profilach, które warto obserwować na Instagramie, wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród Czytelników. Poleciliście mnóstwo świetnych fotografów, którym przyjrzeliśmy się dokładniej. I tak oto powstał kolejny ranking...

Nasz pierwszy ranking, w którym polecaliśmy Polaków, których warto obserwować na Instagramie, opublikowaliśmy niedługo po tym, jak Wirtualne Media ogłosiły, że w naszym kraju już ok. 500 tys. osób używa tej aplikacji. Tworząc ranking, w dużej mierze opieraliśmy się na tym, kogo śledzą nasi znajomi, a także na rekomendacjach zbieranych przez kilka dni w różnych serwisach społecznościowych.

Ze zrozumiałych względów nie znaleźli się tam wszyscy, których śledzić warto, i już spieszymy naprawić ten błąd. W Waszych komentarzach pod tekstem znaleźliśmy mnóstwo interesujących profili. Nieważne, czy polecaliście profile własne, czy znajomych, czy nieznajomych, oto 13 osób, na które zwróciliśmy uwagę. Z żalem zrezygnowaliśmy całkiem z polecania osób, które mają ustawienia prywatne.

Przegląd rozpoczynamy od ciekawego profilu OdczarujGary należącego do blogerki kulinarnej Asi Matyjek. Asia robi urocze zdjęcia jedzenia.

Obraz

Antyfemina, czyli Asia Szymańska, robi niezwykłe zdjęcia Warszawy.

Obraz

Stolicę i nie tylko fotografuje thocles. Na zdjęciu poniżej hipsterski plac Zbawiciela (który ponoć już wcale nie jest taki hipsterski – jak zwykle się spóźniłam).

Obraz

Z kolei stacja_poznan ma dla Was fajne fotki Poznania.

Obraz

Wracamy do Warszawy, by przyjrzeć się zdjęciom Łukasza Breczki, który ma bardzo specyficzny styl.

Obraz

Kolejny polski użytkownik Instagrama, za którego polecenie jesteśmy Wam wdzięczni, to Sollyth, prowadzący blog Fotokomórkomania poświęcony fotografii mobilnej.

Obraz

W Irlandii fajne foty robi nasz rodak maciekpp.

Obraz

Kolejny profil, który przyjemnie się przegląda, to widokzwenus. Jego właścicielką jest Agata Połajewska.

Obraz

A skoro już jesteśmy przy dziewczynach, polecamy też panią o nicku bihana, której świat jest niezwykle kolorowy.

Obraz

I jeszcze jedna fantastyczna dziewczyna - missizaa.

Obraz

Chato_pl to facet, który za pomocą iPhone'a potrafi sprawić, że Nowy Sącz wygląda jak śródziemnomorskie miasteczko.

Obraz

Norbertxyz twierdzi, że obserwuje mroczne zakamarki świata. Choć akurat żniwa chyba zbyt mroczne nie są...

Obraz

Na koniec zaglądamy do Wielkiej Brytanii, którą fotografuje g3rzegorz.

Obraz

Jeśli wciąż nie znaleźliście tego, czego poszukujecie, zajrzyjcie do serwisu Social360, który zamieścił top 500 najpopularniejszych polskich użytkowników Instagrama. Lista jest nieoficjalna i wciąż jeszcze trochę dziurawa (choć z autorem bloga współtworzyli ją jego czytelnicy), ale i tak zdecydowanie najlepsza w polskim Internecie.

Dowiecie się z niej, kto z Polaków ma najwięcej obserwujących (Joanna Krupa) i które profile są najpopularniejsze. Na razie nikt w naszym kraju nie przekroczył magicznej liczby 100 tys. obserwujących, ale wszystko przed nami. Moda na mniej lub bardziej nietypowe zdjęcia robione smartfonami dopiero się zaczyna w kraju nad Wisłą.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)