Gładkie golenie i pielęgnacja brody. Wystarczy jedno urządzenie dobrej klasy

Idealnie gładkie golenie? Pielęgnacja zarostu? Niezależnie od tego, czy pozbywamy się z twarzy zarostu, czy – przeciwnie – starannie go pielęgnujemy, warto używać sprzętu dobrej klasy. Aby nie przepłacać, warto skorzystać z promocji.

Ostatnie lata są łaskawe dla brodaczy. Broda – po długiej banicji – za sprawą współczesnej mody ponownie wróciła do łask. Jej pielęgnacja wymaga jednak cierpliwości i odpowiedniego sprzętu. Golarka golarce nierówna, dlatego warto zwrócić uwagę na sprzęt z wyższej półki. Jest ku temu dobra okazja – przecena na najlepsze modele topowego producenta. Można je kupić nawet ponad 100 euro taniej, jak w przypadku modelu Braun Series 9 9290 CC.

Braun Series 9 9290 CC

Co oferuje golarka premium? Braun Series 9 9290 CC to zaawansowana technologia zamknięta w niewielkiej, dobrze leżącej w dłoni obudowie. Akumulatorowa golarka została wyposażona w aż 5 elementów tnących. Co to oznacza w praktyce?

40 tys. wibracji na minutę to gwarancja, że nawet najbardziej delikatna twarz zostanie perfekcyjnie ogolona bez żadnych podrażnień. Gdy dodamy do tego niezbędny dla brodaczy trymer z elementem tnącym pokrytym tytanem, otrzymamy sprzęt doskonały. Ochrona skóry, golenie na mokro i na sucho, system szybkiego ładowania, stacja bazowa, która nie tylko ładuje, ale i czyści głowicę golarki…

Długa lista funkcji to tylko jeden z atutów. Kolejnym jest doskonałe wzornictwo i jakość wykonania. Choć w tej klasie sprzętu to standard, to jednak biorąc golarkę Brauna do ręki natychmiast poczujemy, że korzystamy z urządzenia z najwyższej półki. Nic dziwnego, że – jak podaje producent – to najbardziej efektywna golarka na świecie.

Olej Braun do głowic golarek i trymerów

Choć zaawansowane golarki ułatwiają nam utrzymanie ich w czystości, co pewien czas warto samodzielnie zadbać o ich dobrą kondycję. Pomoże w tym specjalistyczny olej. Przygotowany przez Brauna specyfik zapewnia perfekcyjne smarowanie ruchomych elementów. Jest przy tym bezwonny i bezbarwny.

Braun Series 7 7865 CC

Golarka z najwyższej półki to coś więcej, niż perfekcyjne golenie. Fakt, że droga i zaawansowana golarka po prostu goli nikogo przecież nie zaskoczy. Zaskakująca jest jednak wygoda korzystania z tego sprzętu.

Dzięki wbudowanym sensorom golarka Braun Series 7 7865 CC automatycznie dopasowuje swoją moc do tego, jak wiele włosów mamy na twarzy. Gdy w czasie golenia elementy tnące natrafią na miejsce, gdzie włosów jest więcej i są dłuższe, urządzenie automatycznie dopasuje tryb pracy do nowych warunków tak, aby goląc idealnie nie podrażnić naszej twarzy.

Komfort, jaki zapewnia ten sprzęt docenimy również po goleniu. Zamiast stracić czas na czyszczenie i konserwację golarki wystarczy po prostu umieścić ją w stacji dokującej. Ta nie tylko naładuje akumulator, ale również samodzielnie wyczyści i zdezynfekuje elementy tnące, oszczędzając tym samym nasz czas.

Braun Series 3 3040s

Jeśli szukamy bardziej budżetowych propozycji, warto zwrócić uwagę na model Braun Series 3 3040s. To nowoczesna, akumulatorowa golarka, wyposażona w podwójne folie i zintegrowany trymer.

Golarka umożliwia golenie na sucho i na mokro, dzięki czemu bez problemu ogolimy się również w wannie czy pod prysznicem, a zamiast żmudnego czyszczenia po prostu możemy włożyć urządzenie pod strumień bieżącej wody.

Ważną kwestią jest szybkie ładowanie. Golarka może pracować na akumulatorze nawet 45 min., jednak jeśli potrzebujemy się szybko ogolić, a urządzenie jest rozładowane, wystarczy podłączyć je do sieci na zaledwie 5 minut - to wystarczy, by nie tracąc czasu bez problemu się ogolić.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Promocje:

Bang&Olufsen w rewelacyjnych cenach. Słuchawki i głośniki z dużym rabatem Kindle w świetnej cenie. Amazon przecenia swoje czytniki e-booków Wyjątkowe promocje na sprzęt komputerowy Logitech Przed nami Cyber Monday i niesamowita promocja. Telewizory Philipsa tańsze prawie o połowę 7 zdziwień, czyli czym zaskoczył mnie myPhone Hammer Axe M LTE z Biedronki? Przecena z 1499 na 999 złotych! Wystarczy podać kod rabatowy Kiano SlimNote 14,2: tani laptop trafił do Biedronki. I kosztuje jeszcze mniej Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy Nowa elektronika w ofercie Lidla. Bezprzewodowe słuchawki Pioneer w dobrej cenie Biedronka: laptop za 600 zł, który wygląda jak MacBook Air Nowe produkty w Biedronce. Smartfony, winyle i keyboardy