Fotel na biegunach 2.0

Peter Opsvik, aby uczcić 25 rocznicę powstania swojej grawitacyjnej leżanki (Gravity balans Recliner) wypuścił na rynek ten niebezpiecznie wyglądający mebel. Wydaje się niestabilny? Podobno pozory mylą.

Fotel na biegunach 2.0
Marek Maruszczak

09.12.2008 22:00

Peter Opsvik, aby uczcić 25 rocznicę powstania swojej grawitacyjnej leżanki (Gravity balans Recliner) wypuścił na rynek ten niebezpiecznie wyglądający mebel. Wydaje się niestabilny? Podobno pozory mylą.

Podobny do fotela na biegunach mebel ma zapewniać wrażenia zbliżone do odczuwania zerowej grawitacji. Ma być to możliwe dzięki ułożeniu stóp powyżej serca. Jest to edycja limitowana sławnej leżanki Opsvika. Powstało tylko 250 sztuk i każda z nich kosztuje 1200 USD. Są wykończone czarną skórą i osobiście podpisane przez projektanta.

Dzięki fotelowi możemy odpoczywać w czterech różnych pozycjach. Przodem na leżąco z kolanami na podnóżku, siedząc z nogami na ziemi, półleżąc z nogami na podóżku i wreszcie w pozycji "zerowej grawitacji" widocznej na zdjęciu.

Z pewnością drzemka na takim fotelu byłaby ciekawym przeżyciem. Cena, choć duża to nie szokuje już specjalnie. Jeżeli, któryś z naszych czytelników sprawi sobie taki gadżet i nas o tym poinformuje to zaktualizujemy newsa o jego recenzję i zdjęcie na leżance.

Źródło: Likecool

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.