HashKey: najdziwniejszy gadżet roku. Klawiatura do hashtaga!

HashKey to klawiatura składająca się z… jednego przycisku.

HashKey: najdziwniejszy gadżet roku. Klawiatura do hashtaga!
Adam Bednarek

Nie trzeba patrzeć na opis, nie trzeba oglądać zdjęć, nie trzeba włączać promocyjnego filmiku z Kickstartera. Wystarczy wstęp, żeby wiedzieć, że to najdziwniejszy i chyba też najbardziej bezużyteczny gadżet roku. A kto wie czy i nie dekady - jest tak absurdalny, że ma spore szanse na wiele tego typu nagród!

HashKey - jednoprzyciskowa klawiatura

Zgoda - hashtag dla osób udzielających się w mediach społecznościowych jest faktycznie ważny. Tyle że wbrew pozorom wpisanie “#” na klawiaturze nie jest specjalnie trudne, nauczenie się "wzoru" także. A dla osób, które korzystają ze znaku często, nawet skrót klawiszowy nie zajmuje wiele czasu i palce pewnie wędrują na swoje miejsce błyskawicznie, odruchowo.

Obraz

Czy oni kupią HashKey? A po co? Żeby tracić czas na odrywanie rąk od klawiatury? No, chyba że HashKey położony będzie na klawiaturze albo gdzieś na laptopie, ale… to i tak bez sensu. Znacznie szybciej po prostu wcisnąć “Shift +3”. Na Twitterze nie można pozwolić sobie na stratę cennych sekund, riposta albo myśl musi być przekazana natychmiastowo!

Jak zrobić hasztag?

To może HashKey jest dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z mediami społecznościowymi i jeszcze nie mają pojęcia, jak zrobić hashtag? Dlatego zamiast wpisać w Google “jak zrobić hashtag”, kupią specjalny przycisk za 18 funtów? Wybaczcie, ale to jest tak głupie, że aż śmieszne.

Obraz

Uwielbiam dziwne, nietypowe, może nawet trochę głupie gadżety, ale nawet HashKey poraża absurdalnością. Najgłupszy gadżet roku.

Och, wybaczcie:

#najglupszygadzetroku

Tak lepiej.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (9)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.