I‑Ox – dziurawe ręce przestaną być kłopotem. Uchwyt jak pierścień!

Patrząc na różne gadżety do smartfonów, można dojść do wniosku, że to bardzo niewygodne urządzenia.

I-Ox – dziurawe ręce przestaną być kłopotem. Uchwyt jak pierścień!
Adam Bednarek

03.06.2014 | aktual.: 10.03.2022 11:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mają za mało przycisków, niewygodnie się na nich pisze i gra. Poza tym jak to ustrojstwo trzymać? Dwiema rękami?

Większość tak robi, ale zgodzicie się, że to nie zawsze jest wygodne. Czasami łatwo zasłonić sobie palcem widok albo przez przypadek coś wcisnąć i przenieść się w inne miejsce. Albo zadzwonić nie do tej osoby, co trzeba.

Jeden pierścień, by... trzymać

Wystarczy założyć I-Ox, czyli pierścień przyczepiony do smartfona. Jak łatwo się domyślić, I-Ox ląduje na naszym palcu, dzięki czemu obsługa urządzenia jest łatwiejsza. I widać to gołym okiem:

Obraz

I-Ox może też służyć jako podpórka, choć nie da się ukryć, że nie jest to tak efektowne, jak „latający” smartfon. Wciąż jednak lepsze od leżącego na blacie smartfona. Lepsze, bo wygodniejsze.

Obraz

Zaletą I-Ox na pewno jest fakt, że to gadżet, który można przyczepić nie tylko do smartfona. Mówiąc szczerze, czytanie na Kindle'u w autobusie nie zawsze jest wygodne. Taki pierścień przydałby się w czytnikach czy przenośnej konsoli PlayStation Vita.

Mamy problem?

Obraz

Swoją drogą – samo to, że powstają takie urządzenia, może świadczyć o tym, że przenośne urządzenia nie do końca spełniają swoją funkcję. Owszem, możemy zabrać je wszędzie, ale co z tego, skoro nie zawsze jest to wygodne?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (3)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.