Kogo stać na jojo za 14 tysięcy złotych?

Shinobu Konmoto to bardzo znany projektant zadziwiających zabawek jojo. Tworząc swój nowy produkt, postanowił nieco zaszaleć. Pomysłowy Japończyk skonstruował jojo za ponad 14 tysięcy złotych. Co w nim takiego niezwykłego?

Kogo stać na jojo za 14 tysięcy złotych?
Paweł Żmuda

Shinobu Konmoto to bardzo znany projektant zadziwiających zabawek jojo. Tworząc swój nowy produkt, postanowił nieco zaszaleć. Pomysłowy Japończyk skonstruował jojo za ponad 14 tysięcy złotych. Co w nim takiego niezwykłego?

Zwykle jojo wypchane trocinami można kupić na każdym straganie za kilka maksymalnie kilkanaście złotych. Nowy produkt japońskiego projektanta to zdecydowanie inna liga. Konstrukcja przypominająca felgę samochodową i została nazwana Nostalgia. Konmoto, światowy mistrz w projektowaniu zabawek jojo, wycenia swoje najnowsze dziecko na około 5 tysięcy dolarów.

Każdy, kto zdecyduje się na zakup wyjątkowej zabawki, musi poczekać około sześciu miesięcy na realizację swojego zamówienia. Całość została wyposażona w łożyska kulkowe i zdecydowanie szokuje wyglądem. Cóż, ciekawe tylko, kto ma na tyle pieniędzy, by kupić sobie takie jojo. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby podobna zabawka została roztrzaskana przez przedszkolaka..

Źródło: spread-grani

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.