Najmniejsza na świecie słuchawka Bluetooth - Invisio G5

Tak przynajmniej uważa producent, a biorąc pod uwagę wymiary słuchawki zdecydowanie można mu zaufać. Invisio G5 to chyba najbardziej dyskretna słuchawka na świecie. Przy wymiarach 33 x 16 mm waży zaledwie 6 gramów. Prawdziwe maleństwo.

Karolina Lis

07.12.2007 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak przynajmniej uważa producent, a biorąc pod uwagę wymiary słuchawki zdecydowanie można mu zaufać. Invisio G5 to chyba najbardziej dyskretna słuchawka na świecie. Przy wymiarach 33 x 16 mm waży zaledwie 6 gramów. Prawdziwe maleństwo.

Niech Was jednak nie zwiedzie wygląd zestawu. Słuchawka wytrzymuje 150 godzin czuwania lub 4 godziny rozmowy. W pudełku z Invisio G5 znajdziecie także *Protective Charging Case *przypominający wyglądem zapalniczkę Zippo. Pokrowiec nie tylko ochroni słuchawkę przez niebezpieczeństwami tego świata, na jakie może być narażone tego typu urządzenie, ale i przy okazji podładuje nasze maleństwo.

Z Protective Charging Case nasza słuchawka wytrzyma aż 30 dni czuwania lub 20 godzin rozmowy.

Jeśli chodzi o wygodę noszenia, NEXTLINK chwali sie, że wykorzystał tu własną technologię Soft Spring, dzięki której słuchawka, mimo swoich rozmiarów, idealnie dopasowuje się do ucha.

Invisio G5 jest dostępny w cenie 79,99 funtów (ok. 400zł).

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.