Nie ma scenariusza do filmu Blade Runner 2

Nie ma scenariusza do filmu Blade Runner 208.10.2008 10:00
Nie ma scenariusza do filmu Blade Runner 2
Ireneusz Podsobiński

Tydzień temu świat obiegła wiadomość, że scenarzysta Eagle Eye, Travis Wright, pisze skrypt do kontynuacji Blade Runnera. Teraz sam zainteresowany zdradza, że tak naprawdę były to tylko zarysy fabuły, nad którymi współpracował z Johnem Glennem i Budem Yorkinem, producentem pierwszej części. Konkretny scenariusz nigdy nie powstał. A o czym miałby traktować potencjalny sequel? Zapraszam do dalszej części wpisu.

Tydzień temu świat obiegła wiadomość, że scenarzysta Eagle Eye, Travis Wright, pisze skrypt do kontynuacji* Blade Runnera*. Teraz sam zainteresowany zdradza, że tak naprawdę były to tylko zarysy fabuły, nad którymi współpracował z Johnem Glennem i Budem Yorkinem, producentem pierwszej części. Konkretny scenariusz nigdy nie powstał. A o czym miałby traktować potencjalny sequel? Zapraszam do dalszej części wpisu.

W swoich pomysłach Wright starał się odpowiedzieć na kilka pytań, które pozostawiał za sobą film Ridleya Scotta. "Co to oznacza być człowiekiem? Czy Deckard jest replikantem? Co się stało z Rachel? Jak wyglądają kolonie? Co się dzieje z replikantami, po tym jak Tyrell został zabity przez swój twór?"

Wright nie zamierza porzucać pomysłu na sequel Blade Runnera, lecz na pewno nie powstanie on w najbliższym czasie. Jest to raczej tylko marzenie scenarzysty, który rozważa napisanie skryptu nawet dla siebie samego. Kto wie, gdyby Ridley Scott wyraził zainteresowanie projektem, zapewne prace ruszyłyby natychmiastowo. Tymczasem wszyscy fani, którzy z wściekłości wyrywali sobie włosy, mogą spać spokojnie.

380843293447438058
Źródło zdjęć: © [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/10/blade_runner.jpg)

Foto: Warner Bros.

Źródło: /Film

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)