Otwieracz do piwa dla fanów dwóch kółek

Rower ma to do siebie, że pomimo wielu metalowych części trudno jest znaleźć krawędź, o którą można otworzyć butelkę z piwem. Na szczęście jest na to sposób.

Fot. Swarm
Fot. Swarm
Maciek Kurek

Rower ma to do siebie, że pomimo wielu metalowych części trudno jest znaleźć krawędź, o którą można otworzyć butelkę z piwem. Na szczęście jest na to sposób.

Zimne piwo jako zwieńczenie rowerowej wycieczki? Z tym gadżetem to nie problem. Firma Swarm zaprezentowała obejmy podsiodłowe, które ucieszą każdego piwosza. Pomysł jest genialny w swej prostocie. Każda obejma ma specjalny zaczep, o który można otworzyć butelkę z piwem. Oczywiście spełniają też swoje podstawowe zadanie czyli utrzymują rurę podsiodłową na swoim miejscu.

Jak przyznaje jeden z projektantów:

„Kochamy jazdę na rowerze i chcielibyśmy żeby więcej ludzi poruszało się w ten sposób. Kochamy również piwo, szczególnie to, które waży się w niewielkich browarach w stanie Utah. Pomyśleliśmy, że zabawnie będzie połączyć nasze dwie pasje w jednym, fajnym projekcie”.

Producent zaprojektował dwa modele tych niezwykłych części rowerowych. Trzeba przyznać, że nazwy są adekwatne do ich przeznaczenia. Nectar to prostszy model, trzymający siodełko dzięki śrubie imbusowej. Elixir wyposażono w zacisk, umożliwiający regulację wysokości siodełka bez użycia klucza. Obydwa modele są wykonane z aluminium i dostępne w pięciu kolorach.

Na tej stronie możecie zobaczyć film, w którym projektanci z firmy Swarm opowiadają o swoim pomyśle.

Fot. Swarm
Fot. Swarm

Źródło: Gizmodo

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.