Pozyskaj euro na edukację

„EURO NA EDUKACJĘ” to ogólnopolski projekt edukacyjny, adresowany do instytucji i podmiotów zainteresowanych rozwojem sektora edukacji przy wykorzystaniu funduszy unijnych dostępnych w latach 2007-2013.

Pozyskaj euro na edukację
Blomedia poleca

„EURO NA EDUKACJĘ” to ogólnopolski projekt edukacyjny, adresowany do instytucji i podmiotów zainteresowanych rozwojem sektora edukacji przy wykorzystaniu funduszy unijnych dostępnych w latach 2007-2013.

Głównym celem cyklu seminariów EURO NA EDUKACJĘ jest przygotowanie sektora edukacji do pozyskiwania wsparcia finansowego z funduszy europejskich.

Cykl „EURO NA EDUKACJĘ” obejmuje 16 dwudniowych seminariów edukacyjnych prowadzonych na terenie całego kraju. Wykonawcą projektu jest Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz, działająca na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Wsparcie merytoryczne zapewnia Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Całe przedsięwzięcie finansowane jest z budżetu Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Organizator zapewnia każdemu z uczestników bezpłatny udział w seminarium, nocleg, wyżywienie, materiały seminaryjne oraz certyfikat uczestnictwa. Zajęcia prowadzone będą przez zespół specjalistów , którzy na co dzień zajmują się doradztwem w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej.

Głównym celem cyklu seminariów „EURO NA EDUKACJĘ” jest przygotowanie sektora edukacji do pozyskiwania wsparcia finansowego z funduszy europejskich poprzez przekazanie uczestnikom kompletnej wiedzy na temat możliwości dofinansowania projektów szkoleniowych oraz inwestycyjnych, z jednoczesnym przygotowaniem ich do samodzielnego sporządzenia wniosków aplikacyjnych.

Projekt, realizowany w okresie od stycznia do kwietnia 2010 r., przewiduje organizację seminariów prowadzonych w formie przystępnych wykładów oraz praktycznych warsztatów. Seminariami edukacyjnymi „EURO NA EDUKACJĘ” zostanie objętych około 1600 osób – na każdym seminarium przewidziano limit 100 miejsc. Projekt skierowany jest do osób zainteresowanych pozyskiwaniem środków finansowych, które reprezentują jednostki samorządu terytorialnego - organy prowadzące placówki edukacyjne w zakresie kształcenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Adresatami projektu są także dyrektorzy szkół i przedszkoli, w tym prowadzonych przez organizacje pozarządowe, przedstawiciele kuratoriów oświaty oraz ośrodków doskonalenia zawodowego nauczycieli, centrów kształcenia ustawicznego, a także szkół wyższych i innych instytucji działających w obszarze edukacji. Do udziału w seminarium, w miarę możliwości, dopuszczone będą również podmioty niepubliczne działające w systemie oświaty oraz inne zainteresowane osoby.

Aby wziąć udział w seminarium należy dokonać zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej www.euronaedukacje.com.pl, na której znajduje się formularz zgłoszeniowy. Wypełniony formularz należy wysłać on-line lub przesłać do organizatora e-mailem na adres euronaedukacje@kdg.waw.pl lub faxem na nr (022) 499 69 97. Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na seminarium. Organizator dokonuje weryfikacji zgłoszeń i zaprasza na seminarium, uwzględniając kolejność zgłoszeń oraz kwalifikację podmiotową uczestników. Najpóźniej na 10 dni przed terminem seminarium osoby, które dokonały zgłoszenia, zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.