Recenzja WALL-E na Blu‑ray

O niebieskim wydaniu najnowszego filmu Pixara, WALL-E, wspominaliśmy na początku miesiąca. Mark Wilson z Gizmodo dostał film w swoje ręce i przygotował krótką recenzję.

Recenzja WALL-E na Blu-ray
Szymon Adamus

Werdykt mógł być tylko jeden - rewelacja!

O niebieskim wydaniu najnowszego filmu Pixara, WALL-E, wspominaliśmy na początku miesiąca. Mark Wilson z Gizmodo dostał film w swoje ręce i przygotował krótką recenzję.

Werdykt mógł być tylko jeden - rewelacja!

Trzypłytowe wydanie WALL-E'go rzuca oczywiście na kolana jakością filmu, ale podobno to co jest w paczce najlepsze to dodatki. O krótkich filmach Pixara już wcześniej wspominaliśmy (*BURN-E *i znany z kina filmik Presto). Poza nimi na krążkach znajdziemy takie perełki jak:

  • 20-minutowy dokument o oprawie dźwiękowej (np. jak Disney robi dźwięk do swoich filmów animowanych od 1937 roku),
  • kolejne reportaże pokazujące skomplikowaną pracę twórców (od zwykłej lampy w tle po główne postaci),
  • opis budowy robotów z gotowych „klocków\
  • oczywiście masa wywiadów, concept artów, wycięte sceny, komentarze, pokazy otoczenia w 3D.

Powiem szczerze, że prawdopodobnie widziałem dopiero połowę zawartości płyt, a już wydają się one dobrym zakupem - pisze Mark Wilson.

Brzmi naprawdę zachęcająco.

Źródło: Gizmodoiesb.net

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.