Sprawniejsze dodawanie adnotacji do plików z YouTube dzięki TubePopper

Na samym początku czerwca YouTube umożliwił dodawanie adnotacji, które są wykorzystywane głównie w celu dodawania komentarzy do plików wideo. Uruchomiony został serwis TubePopper, który również pozwala na dodawanie adnotacji.

Paweł Cebula

17.08.2008 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na samym początku czerwca YouTube umożliwił dodawanie adnotacji, które są wykorzystywane głównie w celu dodawania komentarzy do plików wideo. Uruchomiony został serwis TubePopper, który również pozwala na dodawanie adnotacji.

Aby skorzystać z możliwości serwisu, konieczne jest założenie konta. Po znalezieniu filmu do którego chcemy dodać adnotację przystępujemy do właściwego zadania - wprowadzając tekst i odpowiednio go formatując. Istnieje możliwość ustawienia miejsca w którym "dymek" ma się pojawić, jego kolor, a także np. rozmiar czcionki.

Po wprowadzeniu wszystkich zmian otrzymujemy także możliwość osadzania klipów np. na stronach, komentowania ich, oglądania podobnych plików, czy proste dzielenie się ze znajomymi korzystającymi z różnych sieci społecznościowych.

Źródło: mashable

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.