Wiedźmin 2 - porównanie różnic grafiki w zależności od ustawień

Wszystko wygląda ładnie w HD. No może poza Niemkami. Wiedźmin z pewnością nią nie jest, dlatego też gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów powinna się ładnie prezentować. Tak faktycznie jest, ale dla wszystkich miłośników wszelakich porównań mamy wisienkę z samego czubka tortu. Zapraszamy Was do galerii zdjęć, gdzie czekają na Was pary screenów przedstawiające to samo ujęcie z gry, z różnymi ustawieniami grafiki.

Wiedźmin 2 - porównanie różnic grafiki w zależności od ustawień
Mateusz Gajewski

Geralt w lochu

Obraz

Patrząc na obrazki w powiększeniu wyraźnie widać różnice pomiędzy wersją po lewej i po prawej - tekstury z lewego zdjęcia są bardziej żywe, ostrzejsze, podczas gdy po prawej stronie mamy nieco wygładzony(spłaszczony) obraz.

Miłosny akt

Obraz

Tutaj również zdecydowanie lepsza jakość jest na obrazku z lewej strony. Wystarczy popatrzeć na twarz Geralta - widać na niej każdą zmarszczkę, każdą rysę na rękach.

Jakość przede wszystkim

Obraz

Zdjęcie po lewej pełne jest detali i szczegółów, które po drugiej stronie "lustra" są dużo gorsze. Nie dość, że niektóre elementy przy niższych ustawieniach grafiki wręcz znikają, to dodatkowo jeśli już są to ich tekstury wyglądają po prostu ubogo.

Rzut oka na horyzont

Obraz

Tutaj różnice nie są aż tak bardzo widoczne. Wynika to przede wszystkim z ilości detali jakie możemy podziwiać na obu obrazkach.

Powrót króla

Obraz

Patrząc na strój króla po lewej stronie wyraźnie widać szczegółowe detale materiałów, z jakich został on zrobiony, podczas gdy przy niższych ustawieniach wszystko zlewa się w jedną całość.

Oświetlenie wnętrz

Obraz

Bez względu na ustawienia oświetlenie wnętrz robi wrażenie. Cienie wydają się być nieco uboższe przy niższych ustawieniach graficznych, jednak nie ma to dużego wpływu na odbiór całokształtu przez użytkowników.

Źródło: gamesblog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.