10 najdziwniejszych kondomów, jakie kiedykolwiek wymyślono

10 najdziwniejszych kondomów, jakie kiedykolwiek wymyślono

Kondomy
Kondomy
Źródło zdjęć: © Flickr/ blmurch/Lic. CC bysa
Marta Wawrzyn
27.11.2013 07:22, aktualizacja: 10.03.2022 11:42

W naszym rankingu wszech czasów rzeczy najdziwniejszych pomysłowe prezerwatywy zajmują bardzo wysokie miejsce. Bo tylko spójrzcie, czego to ludzie nie wymyślą: na rynku dostępne są kondomy z papieżem, z Obamą i w stylu Hello Kitty; są też takie, które zmierzą długość członka i takie, na których można umieścić własne zdjęcie.

  1. Kondomy z twoim zdjęciem

MyFaceCondoms to całkiem zwykłe kondomy w niezwykłych opakowaniach. Wystarczy przysłać zdjęcie i ewentualnie jakieś hasło, które chce się na nich umieścić, i złożyć zamówienie. Zanim wybierzecie pierwsze lepsze zdjęcie, namyślcie się porządnie. Najmniejsza paczka kondomów, jaką można zamówić, zawiera 50 sztuk i kosztuje 49,5 dol. Powtarzam na wszelki wypadek: zdjęcie swojej twarzy można umieścić na opakowaniu, a nie bezpośrednio na prezerwatywie.

Obraz
  1. Kondomy z papieżem

Przesłania polityczne na opakowaniach prezerwatyw specjalnie zaskakujące nie są, w końcu seks i polityka idą ze sobą w parze, czy tego chcemy, czy nie. Ponieważ papież Benedykt XVI głośno sprzeciwiał się używaniu kondomów, oczywiście jego sprzeciw znalazł się na ich opakowaniach. Znów – gumka jak gumka, chodzi o ten moment, kiedy się ją rozpakowuje.

Obraz

Miłośnicy łączenia polityki z seksem znajdą w Sieci masę innych "politycznych prezerwatyw", na przykład takie z Barackiem Obamą. Nie zabrakło też Izraela, który nas zapewnia, że wciąż jest bezpieczny.

Obraz
  1. Bekon i inne dziwne smaki

Prezerwatywy smakowe to nic szczególnego, oczywiście pod warunkiem że mówimy o smakach prostych i oklepanych. Bekon raczej do takich smaków się nie zalicza, przynajmniej nie w połączeniu z lateksem.

Obraz

Zamiast niezdrowego jedzenia wolelibyście alkohol? Proszę bardzo, oto gumki o smaku whisky.

Obraz
  1. Kondomy z miarką

Są sytuacje, w których długość się nie liczy, są też takie, w których przyda się Condometric. Czyli prezerwatywa z miarką.

Obraz
  1. Prezerwatywy dla miłośnika słodyczy

Znacie wafelki KitKat? Japończycy też znają – i mają na nie swoją odpowiedź. Kondomy KitSack, które wyróżniają się przede wszystkim opakowaniem.

Obraz
  1. Sprytna prezerwatywa iCondom

Rewolucyjna prezerwatywa, która będzie pasować do Waszego iPhone'a, a poza tym jest sprytna, mądra i wspaniała. "Dzięki iMemory erekcja zawsze będzie taka jak na początku. iLight pomoże odnaleźć się partnerom w ciemnościach. iFood – występujący w trzech smakach (kalifornijskiej truskawki, dietetycznej coli lub owsianki) iCondom, na koniec staje się całkowicie jadalny. iTree wreszcie zapewnia niepowtarzalne doznania dzięki perfekcyjnemu nawilżeniu" - pisaliśmy o tym wynalazku na Gadżetomanii. Wszystko okazało się jedną wielką reklamą, za którą nic nie stało. A miało być tak pięknie.

Obraz
  1. Prezerwatywy w sprayu

Nie trzeba nic zakładać, wystarczy spryskać członka – i mamy kondom w takim rozmiarze, jakiego potrzebujemy. Technologię wymyślili Niemcy już kilka lat temu, ale jakoś tak się stało, że do dziś się nie upowszechniła.

Obraz
  1. Coś dla modnisiów

Jeśli macie słabość do markowych produktów, możecie nabyć prezerwatywy od Marca Jacobsa. Nie są drogie (1,99 dol.) ani specjalnie "designerskie", tu chodzi o magiczne nazwisko słynnego projektanta.

Obraz
  1. Najbardziej eleganckie kondomy na świecie

Czyli takie w smokingach. Nie pytajcie po co, po prostu podziwiajcie.

Obraz
  1. Hello Kitty znów atakuje

Nie, to nie są lizaki. To w ogóle nie jest nic słodkiego. To całkiem zwyczajnie kondomy, zapakowane tak, że można się pomylić. Nie wiemy po co.

Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)