12 nagród CES Innovation 2011 dla LG

12 nagród CES Innovation 2011 dla LG17.11.2010 11:25
LG LEX8 Nano
LG LEX8 Nano
Szymon Adamus

Koreański producent dostanie aż 12 wyróżnień na targach CES 2011. Całkiem niezły wynik. Który telewizor spodobał się jury najbardziej?

Koreański producent dostanie aż 12 wyróżnień na targach CES 2011. Całkiem niezły wynik. Który telewizor spodobał się jury najbardziej?

LG to oczywiście nie tylko HDTV, więc liczba nagród nie powinna dziwić. Wśród nagrodzonych produktów znalazło się jednak wyróżnienie Best of Innovations dla 55-calowego telewizora HD Full  LED z obsługą formatu 3D i połączeniem z Internetem.

W oficjalnej informacji prasowej czytamy:

[cytat]Nagrody otrzymały zarówno  produkty AGD i rozwiązania biznesowe LG, jak i urządzenia do domowej  rozrywki. CEA wyróżniła innowacyjne ekrany FULL LED z podświetlaniem NANO  i nową platformę LG NetCast 2.0™, która oferuje prosty i intuicyjny dostęp do treści,  aplikacji i usług internetowych.[/cytat]

Firmy wyróżniane nagrodami CES Innovations są wybierane przez jury złożone z projektantów, inżynierów i dziennikarzy z branży, którzy oceniają  zgłoszone do konkursu produkty pod kątem ich użyteczności, estetyki, innowacyjności  konstrukcji, jakości i wpływu na styl życia. Nagrody CES Innovations są  sponsorowane przez organizację CEA i zatwierdzane przez stowarzyszenie Industrial Designers Society of America.

Wyróżnione produkty zostaną zaprezentowane na wystawie Innovations Design and  Engineering Showcase podczas targów CES International 2011, które odbędą się 6-9 stycznia 2011 r. w Las Vegas

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)