13 rozszerzeń Gmail do Firefoxa

gmail-contest11
gmail-contest11
Mateusz

09.04.2009 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gmail to jedno z najpopularniejszych obecnie kont pocztowych. Duża ilość osób, które korzystają z Gmaila, operuje sporą ilością wiadomości, używa ich do pracy nad projektami, czy też ceni sobie wygodę, której nigdy za wiele. Dla takich osób przygotowaliśmy to zestawienie, w którym znajdziecie rozszerzenia Gmail do Firefoxa przydatne w wielu sytuacjach.

to jedno z najpopularniejszych obecnie kont pocztowych. Duża ilość osób, które korzystają z Gmaila, operuje sporą ilością wiadomości, używa ich do pracy nad projektami, czy też ceni sobie wygodę, której nigdy za wiele. Dla takich osób przygotowaliśmy to zestawienie, w którym znajdziecie rozszerzenia Gmail do Firefoxa przydatne w wielu sytuacjach.

 1. Better Gmail 2 - Łatwe do zainstalowania rozszerzenie do przeglądarki Firefox, które łączy najpopularniejsze skrypty Greasmonkey do Gmaila w łatwe do użycia rozszerzenie. Przy pomocy prostego interfejsu możesz zarządzać wieloma kontami Gmail.
bettergmail2
bettergmail2
 1. Blank Canvas - Umożliwia tworzenie wielu podpisów HTML, które są umieszczane w e-mailach, które wybierzesz.
blankcanvas
blankcanvas
 1. Email This! Bookmarklet Extension - Wysyła wybranemu przez Ciebie odbiorcy link, tytuł i tekst ze strony, którą aktualnie oglądasz. Może współpracować z wieloma pocztami e-mail jak np. Yahoo, ale koncentruje się przede wszystkim na Gmailu.
 1. Gmail Checker - Pozwala na sprawdzenie nowych wiadomości e-mail na tradycyjnych kontach Gmail oraz kontach Google Apps.
gmailchecker
gmailchecker
 1. Gmail Manager - Kiedy otrzymasz nowe e-mail Gmail  Manager powiadomi Cię o tym przy pomocy dźwiękowego i wizualnego powiadomienia. Ponadto umożliwia logowanie się do wielu kont Gmail z jednej przeglądarki.
gmailmanager
gmailmanager
 1. Gmail Notifier - Dzięki niemu będziesz kontrolował wiele kont jednocześnie, a także podlinkujesz konta e-mailowe z innych hostów.
gmailnotifier
gmailnotifier
 1. Gmail RTL - W hebrajskiej i arabskiej wersji Gmaila możesz pisać od prawej do lewej strony. Gmail RTL pozwala to robić także w innych wersjach językowych Gmaila.
gmailrtl
gmailrtl
 1. Gmail S/MIME - Umożliwia Ci wysyłanie i odbieranie zaszyfrowanych wiadomości za pośrednictwem Gmaila.
gmailsmime
gmailsmime
 1. Gspace - Posiadasz masę niewykorzystanego miejsca na koncie Gmail? Dlaczego nie przeznaczyć go na wirtualny magazyn plików?
gspace
gspace
 1. GTDInbox - Integruje twoją skrzynkę odbiorczą z narzędziami organizacyjnymi, pozwalając na łatwą integrację twojej skrzynki z projektami nad którymi pracujesz.
gtdinbox
gtdinbox
 1. WebMail Notifier - Nie jest to tradycyjne rozszerzenie do Gmaila, jest jednak kolejnym prostym sposobem na otrzymanie zawiadomienia o otrzymaniu przez Ciebie nowej wiadomości.
webmailnotifier
webmailnotifier
 1. WiseStamp - WiseStamp to rozszerzenie, dzięki któremu stworzysz bardziej dynamiczne podpisy do twoich wiadomości. Pozwala również na stworzenie podpisów biznesowych.
wisestamp
wisestamp
 1. Xoopit - Dzięki niemu szybko znajdziesz na swoim koncie załączniki, zdjęcia, filmy i e-maile. Możesz również dodać komentarz do zdjęcia i umieścić go na swoim blogu albo koncie na Facebook'u.
xoopit
xoopit

źródło, fotografie: mashable.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)