15 najciekawszych papierów do pakowania prezentów

15 najciekawszych papierów do pakowania prezentów

15 najciekawszych papierów do pakowania prezentów
Marek Maruszczak
19.12.2011 23:55

Coraz bliżej święta, o tym fakcie poza reklamą Coca-Coli przypomina radio i przede wszystkim sklepy. Jeżeli nie będziemy mieli tego szczęścia i nie skorzystamy z usługi pakowania zakupów na miejscu, to trzeba pomyśleć o własnym papierze, który w oryginalny i zabawny sposób przekaże naszym bliskim wszystkie uczucia, które wobec nich żywimy.

Pomysłowe papiery do pakowania prezentów 1

Owocowy papier

Obraz

Wyjątkowo smakowity papier, którego dodatkową zaletą jest dopasowane wnętrze. To również prawdopodobnie jedyne owoce, które dzieci mojej kuzynki widziały w tym roku od środka.

Krwisty papier

Obraz

Idealny sposób na zapakowanie kilku sezonów Dextera.

Matematyczny papier

Obraz

Kuzyn ze strony stryjecznej babci jeszcze nie wie, że jesteś inżynierem/matematykiem/fizykiem i powinien darzyć= Cię należną Ci przecież boską czcią/przestać lubić? Zapakuj jego nowe brązowe skarpetki w taki właśnie papier.

Kości

Obraz

W odróżnieniu od większości produktów z wizerunkami kości, ten papier wygląda całkiem gustownie. Można by nawet powiedzieć, że jest elegancki. Idealny sposób na zapakowanie ładnej (i mocnej) apaszki dla teściowej.

Bekon

Obraz

Czy może być coś lepszego od prezentów zapakowanych w papier z bekonem? No dobrze, mogą być jeszcze prezenty zapakowane w prawdziwy bekon, ale spróbujcie owinąć szczeniaka bekonem. Z papierem jest łatwiej. Serio.

Pomysłowe papiery do pakowania prezentów 2

Rapujący papier

Obraz

Właściwie to papier z tekstem jednego z raperskich przebojów. Jeżeli chcesz ładnie zapakować szalik dla ziomka z ekipy, to wiesz, gdzie uderzać.

Cheeseburger

Obraz

Decydując się na zapakowanie prezentów w ten sposób, lepiej, żebyście mieli za sobą suto zastawiony stół. Ten stosik pudełek wygląda bardziej zachęcająco od tego, co można znaleźć na tacy w McDonaldzie. Z drugiej strony, widywałem na chodniku rzeczy, o których można było powiedzieć to samo.

Wesołych kurrr…cze świąt

Obraz

Świetny sposób na zapakowanie rękawiczek i powiedzenie „i ja ciebie też, ciociu”.

Golasy!

Obraz

No prawie. W każdym razie rozpakowującego czeka podwójna przyjemność. Do papieru najlepiej dopasować odpowiedni prezent. Np. okulary dla dziadka.

Pi

Obraz

Wielkie latające symbole Pi, a w matriksowym tle liczba Pi zapisana z dokładnością ponad 5000 znaków po przecinku. Czy może być lepszy sposób na zawołanie „pomocy!”?

Pomysłowe papiery do pakowania prezentów 3

Wąsy

Obraz

Nie ma to jak wąsy. Dużo różnych wąsów, a w środku pudełko z nowiutkimi RayBanami Wayfarer – 0 dioptrii.

QR

Obraz

Wygląda niepozornie, ale za każdym kodem QR (ten czarny miszmasz) kryje się jedno świąteczne nagranie. Wystarczy zeskanować je przy pomocy komórki z dostępem do Internetu. Myślicie o tym samym, co ja? Chyba znalazłem sposób, jak zniechęcić kuzynkę z dzieckiem do zbyt częstego zaglądania w moje progi. Samochodzik dla Twojego brzdąca zapakowany w martwicę mózgów to dopiero początek, moja droga…

Papier – łamigłówka

Obraz

Do głowy przychodzą mi dwa sposoby na skorzystanie z tego papieru. Pierwszy to zakreślenie stosownych do okazji życzeń i pokazanie, jacy jesteśmy pomysłowi i leniwi. Drugi to zapakowanie prezentu w pusty papier i… a właściwie niech się cieszą z samego papieru i czerwonego mazaka.

Joga

Obraz

W takim papierze dostałem od byłej słownik ortograficzny z liścikiem – owocnego korzystania. Jajcara nie?

Popatrz synku, biedni ludzie

Tak w Ameryce pakuje się prezenty. Opowiedział mi o tym jeden Pan z Czikago podczas 5-godzinnego oczekiwania na transport z Dworca Zachodniego w Warszawie. Tam każdy, nawet początkujący kliner zarabia przynajmniej 30 dollars na godzinę, a co dopiero master plamber, taki jak on.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)