15 najdziwniejszych i najfajniejszych pasków do spodni nie tylko dla geeka

15 najdziwniejszych i najfajniejszych pasków do spodni nie tylko dla geeka

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)
"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)
Marta Wawrzyn
30.05.2013 09:30

Howard z "The Big Bang Theory" pokazał, że pasek do spodni to ważna rzecz w życiu każdego człowieka. My też tak sądzimy, dlatego prezentujemy najdziwniejsze i najlepsze (nie tylko) geekowskie paski: w stylu Pac-Mana, Nintendo, centymetra krawieckiego, dla miłośników napojów wyskokowych i bekonu. Nie każdy by takie założył, ale popatrzyć można.

Dla mężczyzn szczupłych i wyczyszczonych

Jeśli chcecie pochwalić się swoją szczupłą sylwetką, możecie to zrobić w bardzo dosłowny sposób: nosząc paski w stylu centymetra krawieckiego. Kolorowe bądź bardziej eleganckie – białe.

Obraz
Obraz

A to drobiazg dla facetów, którzy darzą prysznic tak wielkim uwielbieniem, że chcą go zawsze mieć przy sobie.

Obraz

Dla miłośników napojów wyskokowych

Pasek, który zmieści kilka flaszek, to bardzo praktyczny pomysł. Nie mniej praktycznym gadżetem jest pasek z otwieraczem do butelek. W końcu nie każdy potrafi otworzyć piwo, używając własnych zębów, kaloryfera albo długopisu.

Obraz
Obraz

A jeśli nie boicie się wyglądać naprawdę dziwnie, koniecznie sobie sprawcie pasek ze szkieletem, którego ręce udają uchwyty na piwo.

Obraz

Pac-Man, kontroler do NES-a i jeszcze więcej nostalgii

Tęsknicie za dawnymi czasami, kiedy wszystko było lepsze, a my byliśmy młodsi? Proszę bardzo, oto nostalgiczne paski: z kontrolerem do NES-a, Pac-Manem i Legend of Zelda.

Obraz
Obraz
Obraz

Po prostu dziwne

W kategorii "Tak dziwne, że nie mają własnej kategorii" mamy dla Was pasek dla miłośników bekonu, opon i, hm, "Ostatniej Wieczerzy".

Obraz
Obraz
Obraz

Klamry, których nie powstydziłby się Howard

Jeśli oglądacie "The Big Bang Theory", to dobrze wiecie, że Howard Wolowitz zbiera nie paski, a klamry do pasków. I że ma ich dziesiątki - co można było zobaczyć w scenie, kiedy biedny Sheldon zmuszony był je polerować w nadziei, że Howard go przedstawi prof. Hawkingowi. Mając do dyspozycji łącze internetowe, nadmiar wolnego czasu i trochę niepotrzebnych pieniędzy spokojnie można zaopatrzyć się równie dobrze co Howard.

Na zdjęciach poniżej klamry z Mario, World of Warcraft i stylowym boomboksem.

Obraz
Obraz
Obraz
Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)