15 najfajniejszych stacji roboczych

15 najfajniejszych stacji roboczych

15 najfajniejszych stacji roboczych
Marek Maruszczak
10.05.2011 23:00, aktualizacja: 11.03.2022 11:41

Jakiś czas temu pojawiła się na Gadżeomanii galeria najfajniejszych komputerowych pokojów. Czas na kolejną odsłonę serii. Tym razem obok wielkich monitorów i wieloekranowych systemów są również bardziej minimalistyczne, ale równie ciekawe zestawy komputerowe.

Stacja robocza 1

W pokoju tego fana Star Treka poza 9 monitorami znajdują się: klawiatura Das Keyboard v 1, iPody (one są wszędzie!), słuchawki Sennheiser HD650, laptop działający pod Windowsem i komputer stacjonarny z Linuxem na pokładzie.

Jeżeli znajdziecie chęć i czas, to podzielcie się z innymi gadżetomaniakmi zdjęciami swoich biurek. Fotografie możecie umieszczać w komentarzach pod wpisem lub na naszym profilu na Facebooku.

Stacja robocza 2

Obraz

Szezlong widoczny na fotografii to replika Corbusier (sp) Lounge zaprojektowanego w 1930 roku przez francuskiego architekta Le Corbusiera.

Stacja robocza 3

Obraz

Tym razem patrzycie na pokój filmowca. Monitory, którymi jest wypełniony, to 23-calowe Apple Cinema Display.

Stacja robocza 4

Obraz

Na zdjęciu uwieczniono biuro maklera, w którym znajduje się 28 monitorów obsługiwanych przez cztery komputery + dodatkowe 24-calowe monitory połączone z jednostką centralną wyposażoną w procesor i7.

Stacja robocza 5

Obraz

Stacja robocza 6

Obraz

Na zdjęciu MacBook Pro Dual, dwa 24-calowe monitory Apple Cinema Display i wspaniały widok za oknem.

Stacja robocza 7

Obraz

Poznajecie gadżet widoczny na środku szklanego blatu? To chyba najładniejszy czajnik, jaki miałem okazję oglądać. Więcej o Sorapot przeczytacie w tym wpisie. Zestaw komputerowy składa się z klawiatury Logitech G15, myszki Logitech Mx518, trzech monitorów Acer AL1951, telefonu vTech oraz 1,5 TB dysku firmy Seagate.

Stacja robocza 8

Obraz

To chyba najładniejszy z komputerowych pokojów w dzisiejszej galerii. Być może nie jest najbardziej imponujący, ale drewniane powierzchnie, zielone krzesła i przede wszystkim widok za oknem rekompensują ewentualny niedostatek monitorów.

Stacja robocza 9

Obraz

Apple Mac Pro 8-Core, słuchawki Audio-Technica ATH-M50, Kensington Expert Mouse, Sony PSP i Nintendo DS, tablet Wacom Bamboo, 24-calowe ekrany Dell i Apple Cinema Display, MacBook Pro pierwszej generacji i cała masa innych gadżetów.

Stacja robocza 10

Obraz

Stacja robocza 11

Obraz

Dwa 20-calowe monitory Benq, jeden 22-calowy monitor Benq, jeden 22-calowy monior Acer oraz 13-calowy komputer "all in one" podwieszony na ścianie.

Stacja robocza 12

Obraz

Bardzo przytulne biuro. Aby dopełnić obraz, na biurku Galant Desk z Ikei. Obok 12-calowego PowerBooka G4 brakuje jeszcze filiżanki z parującą kawą lub herbatą.

Stacja robocza 13

Obraz

Mój drugi ulubiony zestaw w dzisiejszej galerii. Pomysł z trawą jest przedni. Szkoda tylko, że okno nie sięga do ziemi i fotel nie jest nieco większy.

Stacja robocza 14

Obraz

Bogactwo elektroniki. 15-calowy MacBook Pro, 20-calowy i 19-calowy monitor Vievsonic, 24-calowy monitor Apple, Telewizor HD Samusnga oraz myszka Razera wyglądają zaskakująco dobrze z siedzeniem pozbawionym oparcia. Ciekawe, czy na dłuższą metę taka praca należy do wygodnych?

Stacja robocza 15

Obraz

Pod szklanym burkiem stoi komputer iBuyPower PC, na blacie dwa 22-calowe monitory HP LCD. Na ścianie wisi 47-calowy telewizor Vizio, a obok biurka na półkach znajdują się: Xbox 360 w wersji Elite, odtwarzacz Blu-ray Sony oraz część zestawu głośników 5.1 tej samej firmy.

Na tym pokoju kończę dzisiejsze zestawienie. Za jakiś czas zobaczycie kolejną jego część. Jeżeli jesteście ciekawi, jak mogą wyglądać pokoje kinowe, to zajrzyjcie do galerii na facebookowym profilu HDTVmanii.

Źródło: Neatoramawebdesignledger

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)