15 sposobów graczy na zabicie nudy

15 sposobów graczy na zabicie nudy

15 sposobów graczy na zabicie nudy
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/pisuar1.jpg)
Mateusz Gajewski
24.05.2011 22:43

Powoli zbliża się sezon ogórkowy. Kulminacją pierwszej połowy roku będą targi E3, po których nastąpi pewny przestój w branży aż do jesieni. Jak nie umrzeć wtedy z nudów? Chociażby korzystając z letniej pogody. Można też rozpocząć jakiś zwariowany projekt. Ot, choćby odtworzyć grę Mario Kart na ulicach jakiegoś miasta... Pomysłów tego typu może być wiele - oto kilka wartych rozważenia!

Pisuar z kartridżów NES

Okazuje się, że wszystko jest możliwe i niemal wszystko można zrobić. Nawet pisuar, a co najciekawsze, do jego wykonania użyto kartridżów z konsoli NES! W serwisie YouTube znajdziecie film przedstawiający wspomniany projekt.

Własne zabawki z gier

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/spheres.jpg)

Jeśli ktoś bardzo się nudzi, zawsze może zrobić jakiś ciekawy gadżet związany z grą. Jako przykład służą wesołe kuleczki z Portala 2. Za projekt odpowiada artysta Chris Myles.

Upiecz ciastka

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/ciasteczka.jpg)

Nuda może w kimś obudzić np. talent kucharski. Jako inspirację podajemy Wam na tacy ciasto (angielskie brownies) z motywem Tetrisa.

Zrób coś dla swojego otoczenia

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/portallustra.jpg)

Można też stworzyć coś użytecznego. Przykład? Lustra, które znakomicie przypominają portale z ostatniej gry studia Valve. Jak dla mnie bomba!

Matematyka z Mario

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2011/05/mariofunkcje.jpg)

Ja na kalkulatorze umiem tylko wstukać ciąg znaków 71830 i obrócić go do góry nogami, ale są tacy, którzy na zaawansowanych kalkulatorach z opcją funkcji potrafią np. stworzyć wizerunek Mario. Formułę potrzebną do uzyskania takiego efektu macie po prawej stronie. Powodzenia!

Odtwórzmy grę w rzeczywistości

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/mirrorsedge.jpg)

W tym przypadku - Mirror's Edge i sceny zwinnych skoków. Filmik do obejrzenia na YouTube - jeśli są wśród Was miłośnicy parkouru, to powinniście tego spróbować!

Rekordowa kostka Rubika

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/rubik.jpg)

Nie macie sposobu na nudę? Spróbujcie pobić rekord świata w układaniu kostki Rubika. Ten gość robi to w niecałe 6,5 sekundy. Dacie radę szybciej?

Dokończ ulubione tytuły w TYM miejscu

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/toaleta.jpg)

Jest pewne miejsce, do którego nawet król chodzi piechotą. Jeśli macie już dość nudy, to może wybierając się na wycieczkę TAM, zabierzcie ze sobą handhelda. Może nadarzyć się dobra okazja do dokończenia starych gierek...

Wypasiony tatuaż

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/tatuaż.jpg)

Tatuaż zawsze robi wrażenie - kwestią jest tylko, czy będzie to wrażenie pozytywne, czy negatywne. Pewne, że tatuaż z takimi "możliwościami" jak ten na zdjęciu jest wyjątkowy i bardzo pomysłowy (koniecznie obejrzyjcie filmik!)

Replika broni

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/replikabroni.jpg)

Kolejnym ciekawym pomysłem może być wykonanie repliki broni. Panowie - to coś specjalnie dla Was - warto wybrać się do swojego przydomowego warsztatu i nieco pomajstrować. Może uda Wam się stworzyć coś takiego jak na obrazku powyżej? Ten Portal Gun "poszedł" na aukcji za 14 tysięcy dolarów!

Milusi pluszaczek

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/maskotka.jpg)

Dla panów była replika broni, ale także nasze drogie panie mogą się nudzić. Jeśli tak, to zapraszamy do szydełkowania, wyszywania, robienia na drutach itp. Któraś z Was, drogie Damy, potrafiłaby zrobić kostkę-sześcian z gry Portal?

Karcianka dla bogaczy

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/karcianka.jpg)

Jeśli lubisz gry karciane, a przy tym dysponujesz grubym portfelem, zawsze możesz zagrać w swoją ulubioną grę w nieco bardziej cyfrowej formie. Wystarczy zamiast zwykłych kart użyć smartfonów wyświetlających odpowiednie obrazki. Ot, taki kaprys...

Papierowe figurki

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/papierowyrobot.jpg)

Jeśli nie chcecie wydawać kasy na figurki bohaterów z gier, zawsze możecie wykonać ich podobizny z papieru. W Sieci aż się roi od szablonów. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

Zmodyfikuj sobie kompa

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/obudowa.jpg)

W oczekiwaniu na nadejście nowych gier można spróbować zmodyfikować wygląd zewnętrzny obudowy komputera. W Sieci pełno jest zdjęć przedstawiających zjawiskowe, kosmiczne modyfikacje - czemu więc nie zrobić własnej?

Własny ciuszek

Obraz
© [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/ciuszek.jpg)

I na koniec - coś dla naszych Dam. Drogie Panie - jeśli się nudzicie, możecie sobie stworzyć na lato taką oto sukienkę, naturalnie z motywem z gry. Z pewnością także panowie ucieszyliby się z takiego rozwiązania, prawda?

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)