16 najfajniejszych koszulek miesiąca [część IV]

16 najfajniejszych koszulek miesiąca [część IV]

16 najfajniejszych koszulek miesiąca [część IV]
Marek Maruszczak
06.01.2011 22:00

Czas na kolejną odsłonę galerii, w której znajdziecie najfajniejsze koszulki miesiąca wybrane (w zupełnie nieobiektywny sposób) przeze mnie. Część z nich mogliście oglądać na facebookowym profilu Gadżetomanii, ale połowa to zupełnie nowe t-shirty.

Sowa

Miliony prac na całym świecie nie zostałyby ukończone na czas gdyby nie kawa i (opcjonalnie) papierosy. Oczywiście nie namawiam nikogo do palenia, ale picie kawy podobno jest całkiem zdrowe.

Niedobra At-At!

Obraz

AT-AT zawsze kojarzyła Wam się z dużym psem? I słusznie, ni tylko Wy macie takie skojarzenia. Koszulkę można znaleźć na Threadlesie.

Lubisz to

Obraz

Przyznajcie się, kto ma ochotę kliknąć „lubię to”? Jeżeli naprawdę nie możecie się oprzeć pokusie to wejdźcie na facebookowy profil Gadżetomanii, gdzie pierwotnie ukazała się koszulka. Podobny t-shirt można zamówić pod tym adresem.

Mario - hydraulik z przeszłością

Obraz

Kto by się nie załamał kiedy w setnym z kolei zamku spotkałby wkurzającego grzyba zamiast upragnionej księżniczki.

Ilu z nich rozpoznacie?

Obraz

Na tej koszulce zmieściło się 141 malutkich superbohaterów.

Obraz

Wszystkich raczej nie da się rozpoznać, ale wielu bohaterów np. z Watchemnów, Spidermana i X-menów jest dość dobrze rozpoznawalnych.

Mario - godlike

Obraz

Przygody popularnego hydraulika na najwyższym poziomie trudności (albo na grzybach). Koszulkę można zamówić ze strony topatoco.

Klasyka

Obraz

Coś dla miłośników wzorów tworzonych przy pomocy drutów i włóczki. Za gorąco na noszenie swetra? Taka koszulka rozwiąże ten problem.

Chuck

Obraz

To nie Ty nosisz Chucka Norrisa, to Chuck Norris nosi Ciebie! Koszulka dla wszystkich miłośników najtwardszego człowieka na świecie. Można ją znaleźć na Threadlesie.

Przebierańcy

Obraz

Poznajecie obie grupki bohaterów, dzięki którym powstała ta koszulka?

Grająca koszulka

Obraz

T-shirt z wbudowanym syntezatorem to najbardziej zaawansowany model z muzycznej serii oferowanej między innymi przez sklep Think Geek.

Do kosztującej 30 dolarów koszulki dodawany jest miniaturowy wzmacniasz, który można zawiesić na pasku.

Egzamin

Obraz

Próbowaliście kiedyś takiego sposobu rozwiązywania zadań?

Obraz

Ktokolwiek potrafiłby narysować coś takiego w trakcie trwania zwykłego egzaminu, zasłużyłby na zdecydowanie wyższą ocenę.

Koszulka dla Marysi

Obraz

Proste projekty często są najlepsze i tak własne jest tym razem. Koszulka będzie Idealnym prezentem dla każdej Marysi.

Strategia

Obraz

Dobry plan działania to klucz do sukcesu podczas ataku na obcą planetę. Na szczęście kosmiczni najeźdźcy nie byli najlepszymi strategami.

Wielki spray

Obraz

Bo dlaczego akurat wielki wybuch. Wytłumaczenie, uwiecznione na tej koszulce nie tylko pięknie wygląda, ale też jest zdecydowanie bardziej wiarygodne od tego całego wybuchu.

Wąsy Chucka

Obraz

Mieliśmy już koszulkę z Chuckiem Norrisem, teraz czas na jego wąsy. Niepodobne? Spróbujcie im to powiedzieć w twarz!

Piękna i bluszcz

Obraz

Na koniec odrobina drapieżnej golizny. Jeżeli lubicie podobne ilustracje, a nie chcecie zamawiać koszulek z zagranicy, to poszukajcie np. na Allegro koszulek firmy Iron Fist. Ten t-shirt został zaprojektowany właśnie dla nich.

Jeżeli chcecie na bieżąco oglądać nowe t-shirty i gadżety, które nie pojawiają się na samej Gadżetomanii, to zaglądajcie na nasz facebookowy profil.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)