21 najładniejszych dziewczyn z IFA 2011

21 najładniejszych dziewczyn z IFA 2011

21 najładniejszych dziewczyn z IFA 2011
Marek Maruszczak
14.09.2011 23:00

Tegoroczne targi IFA mamy już za sobą. Jak zwykle nie zabrakło na nich ciekawych gadżetów, o których więcej możecie przeczytać w tym wpisie. Przeglądanie nowinek technologicznych uprzyjemniały bardzo sympatyczne panie. Najładniejsze z nich możecie obejrzeć w dzisiejszej galerii.

Dziewczyny z IFA 2011 1

Tytułem wstępu: Berlińskie IFA to najważniejsze targi elektroniki użytkowej organizowane na starym kontynencie. Poza ciekawymi gadżetami na targach zawsze można obejrzeć sporo ładnych dziewczyn oraz Miss IFA. Jak myślicie, która z dziewczyn pełni tę rolę w tym roku? (Potencjalnym malkontentom przypominam również, że targi organizowane są w Niemczech.)

Dziewczyny z IFA 2011 5

Wybór dziewczyn jest oczywiście jak najbardziej subiektywny. Jeżeli się z nim nie zgadzacie i uważacie, że kto inny powinien znaleźć się w galerii, to dajcie znać w komentarzach zamieszczając zdjęcie kandydatki. Wszystkie propozycje (dziewczyn z IFA 2011, Cheewbaca i nasz prezydent, choć godni uwagi nie pasują do galerii), które zdobędą przynajmniej 3 głosy zostaną dodane do zestawienia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)