25 minut Far Cry'a 2

25 minut Far Cry'a 221.10.2007 17:30
Gabor Kerenyi

Warto byłoby dodać przed tytułem tego newsa kilka przymiotników. Pozytywnych przymiotników. Poniższy filmik (a raczej dwa filmiki, które powstały na skutek podzielenia) sprawił bowiem, że na tę produkcję zacząłem czekać z wytęsknieniem. Przyznam, że po wstępnych zapowiedziach patrzyłem na ten produkt Ubisoftu bez większego entuzjazmu - ot kolejna strzelanina, legitymująca się znaną nazwą. W końcu za grę nie jest odpowiedzialne już studio CryTek, a właśnie Ubisoft, który był jedynie wydawcą części pierwszej i twórcą edycji konsolowych (imho lepszych od oryginału). Zobaczcie jednak sami.

W grze znów wcielimy się w postać Jacka Carvera, który tym razem doprowadzi do wzrostu cen akcji firm sprzedających broń i amunicję na kontynencie afrykańskim. Będzie dużo strzelania, jeżdżenia, skradania, a nawet i podpalania. Wszystko to w wersji (póki co wyłącznie) PeCetowej, nie wcześniej niż na wiosnę przyszłego roku.

Czyżby więc Far Cry 2 szykowany był do miana First Person Shootera roku? Być może, w końcu w 2008 nie spodziewamy się żadnych megahitów z tego gatunku. No chyba, że Duke Nukem Forever trafi po 12 latach tworzenia na sklepowe półki. Na pewno...

Źródło: gametrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)