"28 Dni Później" w krainie Azeroth

"28 Dni Później" w krainie Azeroth24.10.2008 18:37
"28 Dni Później" w krainie Azeroth
Igor Chrustek

Blizzard ma jeszcze sporo pomysłów, by zaskoczyć użytkowników gry World of Warcraft. Dzisiejsza nowina postawiła na nogi całą krainę Azeroth - świat WoW'a. Serwisy internetowe poświęcone temu MMO donoszą, że plaga Zombie zalała wszystkie najważniejsze miejscówki w grze. Co najciekawsze, sami gracze mogą zostać zainfekowani. Cała sprawa związana jest z patchem 3.0.2, który umożliwi płynne przejście z Burning Crusade na Wrath of the Lich King.

Blizzard ma jeszcze sporo pomysłów, by zaskoczyć użytkowników gry World of Warcraft. Dzisiejsza nowina postawiła na nogi całą krainę *Azeroth - świat WoW'a. *Serwisy internetowe poświęcone temu *MMO *donoszą, że plaga Zombie zalała wszystkie najważniejsze miejscówki w grze. Co najciekawsze, sami gracze mogą zostać zainfekowani. Cała sprawa związana jest z patchem 3.0.2, który umożliwi płynne przejście z Burning Crusade na Wrath of the Lich King.

Wszystko zaczęło się w lokalizacji* Booty Bay*. Tam właśnie pojawiły się dziwne skrzynie. Kto spróbował je otworzyć, ten szybko przeistaczał się w krwiożercze* Zombie*. Gracz, który wejdzie w kontakt z zainfekowanym również dołącza do szeregów* Armii Lich Kinga*. Zmieniają się zdolności, aparycja oraz zostają dodane całkiem nowe, typowe dla zombie, możliwości. Przeistoczeni gracze, a nawet* NPC* są już gotowi do ataku na najważniejsze miasta w krainie* Azeroth*.

Pamiętajcie:* NIE UKRYWAJCIE SIĘ W SUPERMARKETACH! - kto grał w DeadRising, czy oglądał Świt Żywych Trupów* będzie wiedział o co chodzi. *Blizzard *donosi, że gracze są zadowoleni z tego dziwnego wydarzenia. Bycie zainfekowanym jest cool.

Źródło: SoftPedia

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)