30GB za darmo od Humyo.com

30GB za darmo od Humyo.com

Paweł Cebula
04.01.2008 16:00

Trochę ponad miesiąc temu przy okazji pojawienia się pierwszych informacji odnośnie wirtualnego dysku od Google (Gdrive) zrobiłem drobne zestawienie podobnych serwisów. W ostatnich dniach zrobiło się głośno o Humyo.com, który oferuje niebagatelną przestrzeń 30GB.

Co uważa wydawca serwisu za największe atuty Humyo.com? Na pewno przestrzeń, która wynosi 30GB (a dokładniej 25GB dla multimediów i 5GB dla dokumentów itp.). Humyo w sposób znaczący pomaga w zarządzaniu zasobami - po przez sortowanie według typów, czy kontrolę dostępu do wgranych plików.

Pliki dodane na ten dysk nie powinny nagle zniknąć (z racji ich "przeterminowania"), chyba, że sam właściciel plików tak zdecyduje. Zamieszczone multimedia można przesłuchiwać i oglądać w trybie online. Dla niektórych istotną sprawą będzie dostępność do usług przy użyciu telefonu komórkowego.

Widać, że konkurencja na rynku narzędzi (Zoho, OpenOffice w przeglądarce, Office Live Documents), czy usług typu wirtualne dyski robi się coraz większa, ale to dobrze - dla Nas użytkowników.

Zobacz: Humyo.com

Za: WebInside.pl

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)