380 nowych gier na PS3 do końca roku

380 nowych gier na PS3 do końca roku23.06.2007 22:22
380 nowych gier na PS3 do końca roku
Gabor Kerenyi

Jasne. Niedawno zamieściłem na naszym blogu zestawienie najlepszych cytatów z Sony. Cóż... nie minął nawet tydzień, a Kaz Hirai znów (nie) zaskoczył wszystkich plotąc kolejne bzdury na temat PlayStation 3. Tym razem na tapetę wziął ilość gier, które mają pojawić się na tę konsolę do końca bieżącego roku. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że liczba o jakiej mówił Kaz to... 380.

Jasne. Niedawno zamieściłem na naszym blogu zestawienie najlepszych cytatów z Sony. Cóż... nie minął nawet tydzień, a Kaz Hirai znów (nie) zaskoczył wszystkich plotąc kolejne bzdury na temat PlayStation 3. Tym razem na tapetę wziął ilość gier, które mają pojawić się na tę konsolę do końca bieżącego roku. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że liczba o jakiej mówił Kaz to... [u]380[/u].

Liczba, zaiste, na tyle ogromna, że wzbudziła niemałe poruszenie w branży. Jak się później okazało, Kazowi chodziło o to, że jedna gra ukaże się w kilku wersjach limitowanych, różnych dla każdego kontynentu. I tak dana pozycja może mieć kilka odpowiedników (amerykański, europejski itp.). Do tego pan Hirai doliczył mini-gry i reaktywacje starych gier przez usługę PlayStation Network. [u]Z 380 zrobiło się więc jedynie 105 pełnowartościowych gier pudełkowych[/u]. Większość, jak chyba nie trzeba dodawać, multiplatformowych.

.

Mydlenie oczu to jak widać specjalność ludzi z Sony. Szkoda tylko, że robią to w tak arogancki sposób. Czy użytkownicy konsol są aż tak głupi? Nie sądzę.

.

Źródło: xboxonline

Fot.: Sony

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)