4-letni dzieciak zdobywa YouTube'a. Jak on to robi? [wideo]

4-letni dzieciak zdobywa YouTube'a. Jak on to robi? [wideo]

Kanon Tipton szaleje w kościele (Fot. YouTube)
Kanon Tipton szaleje w kościele (Fot. YouTube)
Michał Michał Wilmowski
18.08.2011 11:58

Kanon Tipton po raz pierwszy sięgnął po mikrofon, kiedy miał niecałe dwa latka. Dziś jest dwa razy starszy i zaczyna stawać się gwiazdą. Co takiego robi ten dzieciak?

Kanon Tipton po raz pierwszy sięgnął po mikrofon, kiedy miał niecałe dwa latka. Dziś jest dwa razy starszy i zaczyna stawać się gwiazdą. Co takiego robi ten dzieciak?

4-letni dziś Kanon Tipton po raz pierwszy chwycił za mikrofon w rodzinnym kościele kiedy miał zaledwie 21 miesięcy. Ponad dwa lata później jest już znany na YouTube'ie jako "najmłodszy pastor". Jego "kazania" oglądają miliony ludzi z całego świata.

Dzieciak z Missisipi faktycznie nieźle naśladuje zachowania amerykańskich pastorów, choć czasem niełatwo zrozumieć, co takiego właściwie mówi. Po kościele porusza się jednak zawodowo, a ponieważ co jakiś czas pada z jego ust słowo "Bóg", wierni nie mają pretensji, że nie wszystko da się zrozumieć.

Na YouTube'ie wypromowali go członkowie rodziny. Pierwsze wideo zostało wrzucone w 2008 roku. Uzbierało do dziś ponad milion odsłon.

Original Baby Preacher World's Youngest Preacher No Subtitles

Potem regularnie wrzucano kolejne. Dziś 4-letni pastor prezentuje się tak:

Baby Preacher Preaches Again!

We wtorek Kanon i jego rodzice pokazali się w telewizji, w programie "The Today Show" stacji NBC. Na pytanie, czy dzieciak faktycznie czuje powołanie, czy tylko naśladuje zachowania dorosłych, jego ojciec, pastor Damon Tipton odpowiedział:

Myślę, że jedno i drugie. Czuję jakby ręka Boga kierowała nim w specjalny sposób.

Ja bardziej tu wyczuwam rękę rodziców, ale może to dlatego, że do świętości mi daleko. Albo za dużo naczytałem się o przypadku Rebekki Black.

Tak czy siak 4-letni chłopczyk, który prawi kazania w rodzinnym kościele, jest dziś prawdziwą gwiazdą. Oby kiedyś coś z tego miał.

Źródło: Huffington Post

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)