4Chan i neonaziści załatwią jutro Wykop.pl?

4Chan i neonaziści załatwią jutro Wykop.pl?

hitler
hitler
Gniewomir Świechowski
18.08.2009 06:19

Chcą się zemścić za polską flagę na Drawballu.

Chcą się zemścić za polską flagę na Drawballu.

12 sierpnia internauta Warrior zaproponował na forum kibice.net, aby namalować polską flagę na Drawball.com, czyli wielkim płótnie na którym malują internauci z całego świata. Szybko powstał  oddzielny wątek poświęcony całej akcji i rozpoczęło się malowanie. Następnego dnia do akcji przyłączyli się również użytkownicy forum insomia.pl i wykop.pl. Niedługo potem obudziła się Nasza-Klasa, a linki do strony informującej o akcji zaczęły wykwitać w całej polskiej sieci. Postępy akcji były imponujące.

Początek

Polacy się rozkręcają

Efekt finalny

Niestety, bywalcy "dzikiego zachodu sieci", czyli forum 4chan.org, uznali najwyraźniej, że ktoś załamał ich monopol na epickie w swym rozmachu żarty i postanowili popsuć Polakom zabawę. Trwa właśnie malowanie swastyki na polskiej fladze. Podobno w kontrataku biorą również udział neonaziści, ale naprawdę trudno się rozeznać, czy to 4chan robi sobie jaja, czy faktycznie zaangażowali się miłośnicy "pięciu piw".

źródło: drawball.com
źródło: drawball.com

W międzyczasie na naszej fladze pojawił się również sierp i młot oraz inne niezbyt przyjemne dodatki. Jednak choć u nas entuzjazm do malowania i obrony biało-czerwonego dzieła już wygasa, to puenta zabawy być może jest dopiero przed nami. W związku z naszą akcją użytkownicy 4Chan postanowili przeprowadzić jutro o 11:00 atak DDOS na wykop.pl.

Do ataku ma posłużyć słynne "Działo Jonowe", czyli program służący do tego rodzaju ataków, którym wcześniej ostrzeliwano witryny irańskiego rządu. Operację nazwano Fall Weiss (Wariant Biały), czyli kryptonimem jaki Niemcy nadali planowi ataku na Polskę uskutecznionego 1 września 1939.

źródło: incredimazing.com
źródło: incredimazing.com

Atak DDoS mógł zostać sprowokowany przez naszych miejscowych trolli, którzy sami się o to prosili przechwalając się na 4Chan i łamiąc pierwszą zasadę BHP w internecie: Nie wkurzaj 4Chan. Trolle będą miały ubaw wywołując wojnę na ataki DDoS między wykopem, a 4Chan, a użytkowników i administratorów wykopu czeka naprawdę ciężki dzień, ponieważ jest bardzo możliwe, że przez przynajmniej kilka godzin korzystanie z serwisu zalewanego żądaniami z 4Chan będzie bardzo utrudnione, jeśli w ogóle możliwe.

O ile nie mam nic przeciwko malowaniu polskiej flagi na Drawball, to prowokującym internetowe wojenki najchętniej poprzegryzałbym kable od internetu, bo to wykop i jego użytkownicy zapłacą za ich zabawę. A przecież można było zrobić zamiast tego coś pożytecznego i wraz z 4Chanem DDoSować witryny Scjentologów. ;)

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)